Бенджамін Коуен видає попередження про біткойни, каже, що масштабна корекція BTC «безумовно можлива» – ось цілі

Криптоаналітик, який пильно стежить, попереджає, що біткойн (BTC) може зазнати значної корекції, оскільки він торгується в нижньому діапазоні $60 000.

У новому оновленому відео криптостратег Бенджамін Коуен розповідає його 802 000 підписників на YouTube, що біткойн може повернутися до діапазону 50 000 доларів на тижневому графіку на тлі можливого «літнього затишшя».

Коуен вважає, що біткойн може повторити подібну схему 2021 року, коли відбувся розпродаж наприкінці квітня, тижневе зростання почалося в травні, а потім спадна тенденція в літні місяці.

«Ви, безперечно, можете також мати глибший відкат, назад до 50 000 доларів. Я вважаю, що це цілком можливо».

Коуен також каже, що відкат біткойна в цьому циклі був відносно невеликим порівняно з попередніми циклами.

«У нас дійсно не було так багато великих відкатів. Багато з цих відкатів насправді були відносно приглушеними, особливо порівняно з минулим циклом. Ці відкати в основному такі ж, як 20% відкатів, по суті всі. Навіть цей [in May 2024], відкат був лише на 23%. Таким чином, в минулому циклі, після вершини 2019 року, ми отримали відкат приблизно на 50%. Очевидно, пізніше він пішов ще нижче через пандемію… Навіть у таборі 2016 року все ще були деякі більші відкати, як-от 30% і 40%.

Але я думаю, що так само, як ми говорили про зменшення прибутків, ви також, ймовірно, побачите зменшення волатильності, а також цикли триватимуть лише тому, що для зміни ціни потрібно експоненціально все більше грошей».

Джерело: Бенджамін Коуен/YouTube

На момент написання статті біткойн торгується за 61 537 доларів США, трохи підвищившись за останні 24 години.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю