Рентабельність майнінгу біткойнів майже найнижча за весь час — чому?

Хоча мережа Bitcoin четверта подія «розполовинення». трапилося більше двох місяців тому, його наслідки продовжують впливати на майнерів біткойнів, що призвело до зниження норми прибутку галузі, ніж будь-коли.

Відповідно до Індекс хешрейту1 травня «хеш-ціна» біткойна впала до 44,76 доларів за петахеш/секунду (PH/s) на день. Метрика кількісно визначає, скільки грошей майнер може розраховувати заробляти щодня за певної швидкості хешування.

«Хешрейт» біткойна – це швидкість, за якою Bitcoin майнери може створювати припущення, щоб розв’язати математичні задачі, необхідні для видобутку блоку біткойн, і заробляти свіжодруковані BTC як винагороду. Один петахеш дорівнює одному квадрильйону хешів.

Участь у цій грі потребує спеціалізованого та енергоємного комп’ютерного обладнання з доступом до доступної електроенергії для забезпечення їхньої роботи. Оскільки глобальна конкуренція з часом зростає, маржа для окремих майнерів зменшується, що призводить до чистих збитків усіх компаній, крім найефективніших.

За день до халвінгу, 19 квітня, щоденна хеш-ціна біткойна становила 92,20 долара. Те, що одразу послідувало, за винятком короткого Сплеск доходів від рун— було різке падіння до $57,53 станом на 25 квітня.

З тих пір ціна хешу в основному зростала і падала разом з ціною біткойна. У зв’язку з тим, що цього місяця BTC повернувся до падіння, прибутковість майнерів знову наближається до мінімумів початку травня за щоденної хеш-ціни 48,29 доларів США.

Відсутність прибутковості явно впливає на поведінку біткойн-майнерів. Загальний хеш-рейт біткойна зараз знизився на 13% від свого піку після вдвічі до лише 564 екзахешів (один квінтильйон хешів) на секунду (EH/s), що вказує на те, що багато майнерів відключають свої збиткові машини.

Аналіз CryptoQuant показує, що майнери також були розвантаження більше BTC на біржі цього місяця, сигналізуючи про те, що їм може знадобитися додаткова готівка для покриття своїх витрат. Наприклад, Marathon Digital продала 1400 BTC у червні станом на 10 червня, у порівнянні з лише 390 BTC за весь травень.

Тим не менш, акції майнерів в цілому, здається, не страждають. Незважаючи на те, що показники відрізняються від компанії до компанії, Valkyrie Bitcoin Miners ETF (WGMI), який забезпечує доступ до індустрії видобутку біткойнів, зріс на 25% за останній місяць, досягнувши максимуму 2024 року в червні. Для порівняння, біткойн впав на 11%, а великий інвестор у біткойни MicroStrategy (MSTR) впав на 13%.

Редаговано Раян Озава.

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.Source link

Поділіться своєю любов'ю