«Новаторський» законопроект про біткойн внесено до Конгресу після обвалу цін на криптовалюту

Цього року біткойн знову став популярним після обвалу цін у 2022 році (хоча колишній президент Дональд Трамп і президент Джо Байден можуть ось-ось підірвати ринок).

Підпишіться зараз на Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, які готові отримати 1000% плюс прибутку» після землетрусу, що зменшився вдвічі біткойном!

Ціна біткойна цього тижня впала нижче, впавши до 60 000 доларів США за біткойн після перевищення 70 000 доларів на початку цього місяця, з побоюваннями, що виникають, «справжня корекція» вже почалася.

тепер, Як попереджає Трамп, долар США може втратити свої позиції світової резервної валютипредставник США Метт Гетц, республіканець із Флориди, представив те, що він назвав «новаторським» рахунок це дозволить сплачувати федеральні податки на прибуток у біткойнах.

Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний п’ятихвилинний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути в курсі подій і тримати вас попереду підйому ринків біткойнів і криптовалют

«Це сміливий крок до майбутнього, де цифрові валюти відіграватимуть життєво важливу роль у нашій фінансовій системі, гарантуючи, що США залишатимуться в авангарді технологічного прогресу», — сказав Гетц у заявадодавши, що це «сприяє інноваціям, підвищить ефективність і запропонує більшу гнучкість американським громадянам».

Заява Ґетца нагадує нещодавні коментарі колишнього президента США та кандидата на Білий дім у 2024 році Дональда Трампа, який заявив, що хоче, щоб США очолили розвиток біткойнів.

«Я припишу війну Джо Байдена з криптовалютою», — Трамп сказав на нещодавньому мітингу у Вісконсині. «Ми гарантуємо, що майбутнє криптовалют і майбутнє біткойна буде створено в Америці».

Останніми тижнями Трамп схилився до біткойнів і криптовалют після того, як заробив мільйони на серії незамінних токенів цифрових торгових карток (NFT) на основі криптовалюти, що різко суперечить антикриптографічній позиції адміністрації Байдена. Наприкінці травня Трамп оголосив про підтримку криптовалют і почав приймати пожертви на кампанію в біткойнах, ефіріумі, солані, доджкойні та шиба-іну.

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

ForbesВитік показує, що криптовалюта готується до величезного перевороту Байдена напередодні дебатів щодо Трампа, які можуть спровокувати землетрус цін на біткойн, ефіріум і XRP

У 2022 році штат Колорадо почав приймати криптовалюту для сплати податків, тоді як Юта, Нью-Джерсі та Кентуккі також зробили кроки до прийняття біткойнів.

Цього року законодавці США досягли певного прогресу щодо криптовалютних законопроектів після того, як за останні кілька років не змогли знайти спільну мову щодо ряду законопроектів.

У травні Палата прийняла очолюваний республіканцями Закон про фінансові інновації та технології для 21-го століття, відомий як Fit21, який розподіляє відповідальність за ринки криптовалюти між Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) і Комісією з торгівлі товарами та ф’ючерсами (CFTC). , хоча не очікується, що цього року він стане законом.

Source link

Поділіться своєю любов'ю