Безпрецедентна конфіскація біткойнів на суму 2,1 мільярда доларів США в Німеччині, пов’язана з онлайн-піратською групою

У Німеччині поліція вилучила майже 50 000 біткойнів на суму приблизно 2,1 мільярда доларів.

Влада стверджувала, що біткойн пов’язаний з піратським сайтом, який порушив Закон про авторське право ще в 2013 році. Згідно із заявою поліції, німець і поляк були визнані відповідальними за ймовірне відмивання грошей і, як повідомляється, купили біткойни за кошти.

Заява у вівторок знаменує собою найбільшу конфіскацію біткойнів німецькою владою.

Майбутнє активів залишається невизначеним, хоча заява поліції уточнюється що підозрюваний «добровільно перевів їх на офіційні гаманці, надані BKA».

“Остаточне рішення щодо утилізації ще не прийнято”, – йдеться в повідомленні.

Читати далі: SEC розраховується з «Bitcoin Beautee» за схему HyperFund на 1,7 млрд доларів

Однак влада заявила, що не надаватиме більше інформації, доки не завершить розслідування. Жодних звинувачень чоловікам поки не пред'явлено. Bitcoin (BTC), станом на ранок вівторка, торгувався вище 43 000 доларів.

У той час як Сполучені Штати лідирують у світовій кількості біткойн-вузлів з 28%, Німеччина не відстає з понад 13% глобальних вузлів, відповідно до Bitnodes. З точки зору регулювання, за останні кілька років він став більш дружнім до криптовалют, і деякі з його найбільших банків прагнуть отримати ліцензії на зберігання криптовалют.

Німеччина надала а Ліцензія на зберігання крипто для Commerzbank у листопаді, ставши першим «банком із повним набором послуг», який отримав таку ліцензію.

Пол Малей з Deutsche Bank сказав Blockworks у вересні минулого року, що це так зацікавлені в пропозиції корпоративних та інституційних клієнтів депозитарного зберігання «вибраних криптовалют і деяких стейблкойнів».

Банк подала заявку на отримання ліцензії на зберігання криптовалюти ще в червні минулого року.

Оновлено 39 січня 2024 року об 11:07 ранку за східним часом: змінено заголовок, щоб відобразити вартість конфіскації біткойнів.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтесь до нас безкоштовна щоденна розсилка новин.

Source link

Поділіться своєю любов'ю