Спотові біткойн-ETF BlackRock і Fidelity наближаються до Grayscale за щоденним обсягом торгів

Після кількох днів поспіль домінування у вівторок на деякий час виявилося, що спотові біткойн-ETF BlackRock і Fidelity можуть перевершити фонд Grayscale за щоденним обсягом вперше з моменту початку торгівлі продуктами більше двох тижнів тому.

Фонд Grayscale, скоріше конверсія, ніж абсолютно новий продукт, втратив мільярди доларів після того, як розпочав роботу з активами на суму понад 25 мільярдів доларів під управлінням. За загальним обсягом торгів — купівля та продаж — нові спотові біткойн-ETF BlackRock і Fidelity займають друге та третє місце після Grayscale.

Згідно з даними Yahoo Finance, зібраними The Block, на момент закриття ринку у вівторок обсяг торгів BlackRock і Fidelity склав 383 і 288 мільйонів доларів відповідно. Grayscale знову посіла перше місце з 396 мільйонами доларів.

Приблизно в середині у вівторок BlackRock і Fidelity очолили Grayscale з точки зору щоденного обсягу.

З моменту початку торгів цього місяця три емітенти домінували в загальному обсязі торгів, інколи на них припадало близько 90% усієї купівлі та продажу. Інші спотові біткойн-ETF, такі як Invesco і Galaxy, Franklin Templeton і Ark Invest, значно відстали від першої трійки.

За даними Yahoo Finance, зібраними The Block, загальний щоденний обсяг торгів у вівторок становив близько 1,2 мільярда доларів.

Наразі ETF Grayscale втратив активи під управлінням на суму понад 5 мільярдів доларів, відповідно до Аналітик Bloomberg Intelligence ETF Джеймс Сейффарт. Чистий прибуток продуктів BlackRock і Fidelity становить понад 2 мільярди доларів.

Загальний спотовий обсяг біткойн ETF наближається до 27 мільярдів доларів

Invesco та Galaxy Asset Management у понеділок оголосили про те, що, можливо, намагаються отримати конкурентну перевагу подача що фірми мають намір знизити комісію свого фонду з 0,39% до 0,25%, що зрівняє їх з більшістю конкурентів.

Згідно з повідомленням Сейффарта у вівторок, загальний обсяг торгів для всіх активних спотових біткойн-ETF наближається до 27 мільярдів доларів. Багато спостерігачів за ринком і криптовалютних ентузіастів назвали мільярди доларів, що надходять у нові ETF, позитивною подією для цифрових активів.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.Source link

Поділіться своєю любов'ю