Біржі поспішають оновити заявки на спотові біткойн-фонди від менеджерів активів, включаючи BlackRock і Grayscale, додаючи імпульс потенційному схваленню

Фондові біржі поспішили подати нові, змінені форми 19b-4 для заявок від керуючих активами, включаючи BlackRock і Fidelity для спотових біржових фондів біткойнів, знаменуючи останній крок, коли емітенти намагаються йти до фінішу, щоб отримати схвалення Комісії з цінних паперів і бірж.

Наприкінці п’ятниці також надійшли нові документи щодо запропонованих фондів від Grayscale Investments, Valkyrie, ARK 21Shares та Invesco. Біржа Cboe BZX також подала форми для VanEck, WisdomTree, Pando Asset AG і Франклін Темплтон.

Ці кроки були значними, оскільки спостерігачі за ринком очікували, що оновлені документи будуть надіслані до будь-якого схвалення від SEC. Раніше цього тижня одне джерело повідомило The Block, що схвалення 19b-4 можуть ймовірно прийти в середині-кінці наступного тижня.

Емітентам запропонованих фондів все одно знадобляться їхні реєстраційні заяви під назвою S-1s або, у випадку Grayscale Investments, скорочений S-3, щоб набути чинності для запуску своїх продуктів.

Grayscale «готовий працювати з GBTC як ETF»

«Сьогоднішня поправка № 2 до форми 19b-4 NYSE Arca є ще одним важливим кроком до переліку GBTC як спотового біткойн ETF», — написав Grayscale у опублікувати на X. «У Grayscale ми продовжуємо співпрацювати з SEC і готові керувати GBTC як ETF після отримання схвалення регуляторних органів».

Grayscale був винятком у поточному процесі схвалення, у якому десяток інших менеджерів активів подали заявки на спотові біткойн-фонди, оскільки він намагався перетворити свій існуючий флагманський фонд GBTC на ETF. Хоча останній раз він подавав оновлену форму S-3 у жовтні, нова заявка від NYSE є примітною, оскільки тепер вона ставить фонд нарівні з іншими заявками.

Біткойн майже не змінився в новинах. Ціна найбільшої в світі за ринковою капіталізацією криптовалюти впала на 1,1% за минулу добу до 43 852 доларів США о 17:55 за східним часом.

Остаточне затвердження

Криптоіндустрія була на межі свого колективного місця, чекаючи, чи SEC схвалить спотовий біткойн ETF найближчими днями. Протягом останнього року менеджери активів, включаючи Fidelity, BlackRock та інші, змагалися за спотовий біткойн ETF.

«Ми ще не на фініші. Але ми біса близькі», — сказав він Дослідницький аналітик Bloomberg Intelligence ETF Джеймс Сейффарт слідує за опилки у п’ятницю на Х.

(Оновлення з деталями.)


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.Source link

Поділіться своєю любов'ю