Bitcoin дражнить R1 мільйон – Moneyweb

У середу біткойн піднявся в межах 1 мільйона рандів, повернувшись до рівня, який востаннє спостерігався в листопаді 2021 року, і наближається до свого історичного максимуму в 1,06 мільйона рандів.

Це історія в рандах. У доларах США біткоїн (BTC) торгувався в середу на рівні 51 500 доларів США, що приблизно на 21% нижче свого історичного максимуму понад 65 000 доларів США, якого він досяг у листопаді 2021 року. Різниця полягає в знеціненні валюти.

РЕКЛАМА

ПРОДОВЖУЙТЕ ЧИТАТИ НИЖЧЕ

«Різниця вказує на девальвацію ранда по відношенню до долара США за останні п’ять років і додає легітимності аргументу багатьох про те, що біткойн служить засобом збереження вартості», — каже Крісто де Віт, регіональний менеджер Luno в Південній Африці.

Джерело: Google

У листопаді 2021 року ранд торгувався за 15,70 ранда за долар США проти 19,07 ранда цього тижня, тобто різниця приблизно на 21%.

Південноафриканські криптобіржі побачили, що BTC торкнувся 997 000 R997 000 в один момент у середу після зростання на 20% за попередній тиждень.

Лише дев’ять років тому BTC торгувався за 4500 рандів на кількох місцевих біржах, таких як Luno, які пропонували його. Оскільки зараз ціна становить близько 1 мільйона рандів, ті, кому пощастило придбати його ще в 2013 і 2014 роках, побачили, що ціна зросла приблизно в 220 разів.

«Дуже захоплююче спостерігати, як біткойн наближається до свого історичного максимуму в ZAR, коли він торгувався на рівні 1 060 000 рандів на VALR у 2021 році. Можливо, ще більш вражаючим є той факт, що біткойн знову перевищив трильйон доларів на ринку. капіталізації, приєднуючись до дуже невеликої групи активів», — каже Джанлука Сакко, операційний директор криптобіржі VALR.

«Це підкреслює той факт, що біткойн набуває всесвітнього значення як важлива технологічна інновація та перша справді децентралізована форма грошей».

Довіра інвесторів підвищилася завдяки появі біткойн-біржових фондів (ETF), які залучили понад 34 мільярди доларів від інвесторів після того, як були схвалені Комісією з цінних паперів і бірж США 10 січня. Це сигналізує про довгоочікуване прибуття інституційних фондів у клас активів, який раніше висміювався багатьма в традиційних фінансах.

читати:

Сакко каже, що важко переоцінити важливість біткойн-ETF для впровадження біткойнів. «Індустрія управління активами контролює левову частку багатства на розвинених ринках, і тепер у цих професіоналів є чіткий шлях, щоб пропонувати спотові інвестиції в біткойни своїй повній клієнтській базі, яка має багато трильйонів доларів активів для інвестування».

РЕКЛАМА

ПРОДОВЖУЙТЕ ЧИТАТИ НИЖЧЕ

Деякі з найбільших у світі менеджерів активів запустили спотові ETF для біткойнів (раніше були доступні ф’ючерсні ETF для біткойнів) протягом останнього місяця. Серед них ARK, Bitwise, Blackrock, Fidelity, Franklin Templeton і Grayscale.

Де Віт каже, що однією з причин ринкової капіталізації біткойна, яка перевищила 1 трильйон доларів, були дані про інфляцію в США, які перевищили очікувані.

«Кілька аналітиків очікують продовження зростання на фоні триваючих позитивних настроїв», — додає він.

«Іншою потенційною причиною зростання цін є скорочення біткойна вдвічі, яке, як очікується, відбудеться в середині квітня 2024 року. Приблизно кожні чотири роки винагороди майнерам скорочуються вдвічі, щоб гарантувати, що необмежена пропозиція біткойнів не зменшиться. його значення далі по лінії. Кожен попередній халвінг історично мав великий вплив на ціну», — каже Де Віт.

читати: Cryptoverse: майнери біткойнів заробляють гроші напередодні «халвінгу»

Зниження вдвічі зазвичай асоціюється зі зростанням цін, і це, як виявилося, нічим не відрізняється.

Source link

Поділіться своєю любов'ю