Bitcoin ETF BlackRock перевершує BTC Holdings MicroStrategy

Спотовий біткойн-ETF BlackRock придбав загалом 195 985 біткойнів за два місяці з моменту запуску, перевершивши авуари MicroStrategy щодо цифрового активу, який компанія купувала з серпня 2020 року.

Спотовий біржовий фонд BlacRock's Bitcoin зараз містить 195 985 біткойнів.

Shutterstock

Опубліковано 10 березня 2024 року о 23:32 за східним стандартним часом.

BlackRock, найбільший у світі менеджер активів, офіційно перевершив MicroStrategy за загальним обсягом біткойн-холдингів.

Спотовий біткойн-біржовий фонд (ETF) BlacRock, iShares Bitcoin Trust (IBIT), зараз володіє 195 985 біткойнами на суму 13,5 мільярда доларів, згідно з останніми даними. розкриття заява. Це означає, що авуари фонду в біткойнах тепер офіційно перевищили авуари MicroStrategy, у яких станом на останню заяву 26 лютого було 193 000 біткойнів.

MicroStrategy під керівництвом генерального директора свого давнього прихильника біткойнів Майкла Сейлора купує біткойни з тих пір, як у серпні 2020 року стала першою публічною компанією, яка зробила це. Тоді компанія заявила, що її покупка на 250 мільйонів доларів буде частиною її «нова стратегія розподілу капіталу» для максимізації вартості для акціонерів.

Цікаво, що акції MicroStrategy торгувалися так само, як біткойн-ETF, кілька разів рухаючись одночасно з ціною біткойна. У 2023 році ціна акцій MicroStrategy злетіла на 300%, випередивши таких технологічних гігантів Nasdaq, як Nvidia та Meta.

Компанія нещодавно оголосив планує залучити 700 мільйонів доларів за рахунок продажу конвертованих старших облігацій, щоб фінансувати більше покупок біткойнів.

Тим не менш, швидкі темпи, з якими IBIT придбав таку значну кількість біткойнів, підкреслюють, наскільки великим був попит на ці нові кошти. Спостерігачі галузі пояснюють нещодавню цінову динаміку біткойна підвищеною активністю спотових біткойн-ETF.

У п'ятницю ціна біткоїна вперше ненадовго торкнулася позначки в 70 000 доларів. На момент написання статті провідний цифровий актив трохи впав і торгувався на рівні близько 67 900 доларів США.Source link

Поділіться своєю любов'ю