Bitcoin ETF купують 95 000 BTC, оскільки активи під управлінням досягли 4 мільярдів доларів

«Newborn Nine» Bitcoin ETF разом зібрали 95 000 BTCа сукупні активи під управлінням (AUM) становлять близько 4 мільярдів доларів США доступні дані.

За словами аналітика Bloomberg ETF Еріка Балчунаса, цей значний приплив капіталу підкреслює зростаючий апетит інвесторів до цифрових активів і все більшу популярність криптовалют у звичайних фінансах.

Балчунас зазначив, що більшість ETF зазвичай відчувають падіння обсягу торгів щодня після запуску. Проте Newborn Nine продовжує демонструвати рекордні обсяги: на п’ятий день торгів обсяги зросли на 34%.

Клуб $1 млрд

IBIT компанії BlackRock і FBTC від Fidelity лідирували в зростанні. Обидва фонди отримали значні надходження понад 1,2 мільярда доларів кожен за цей короткий період, і кожен з них має трохи більше 30 000 біткойнів.

У той час як FBTC Fidelity має дещо вищі надходження, IBIT BlackRock лідирує в AUM, маючи 1,4 мільярда доларів порівняно з майже 1,3 мільярда доларів Fidelity.

Інші відомі ETF включають ETF Invesco, який мав найкращий день 19 січня, залучивши понад 63 мільйони доларів США, хоча його загальний AUM не перевищив 200 мільйонів доларів. ETF VanEck продемонстрував аналогічну ефективність і подолав позначку в 100 мільйонів доларів за AUM на шостий день торгів.

Тим часом Valkyrie Investments і AUM Франкліна Темплтона становили $71,7 млн ​​і $48,6 млн відповідно 19 січня. WisdomTree ще не подолав позначку в $10 млн.

Відливи сірого кольору

Цей значний приплив капіталу в нещодавно запущені біткойн-ETF випередив відтік із Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), AUM якого зменшився на 2,8 мільярда доларів за той самий період.

GBTC спостерігав зниження спотових акцій біткойна, що склало збиток у розмірі 1,62 мільярда доларів за перші чотири дні. Це говорить про те, що інвестори віддають перевагу новим ETF, які пропонують чіткість регулювання та легкий доступ.

Незважаючи на нестабільний характер біткойна, який зазнав розпродажів у той самий період, ці ETF були успішними. Цей успіх частково пояснюється перенаправленням відтоку з GBTC на ці нові місця Bitcoin ETF.Source link

Поділіться своєю любов'ю