Bitcoin ETF вже тут. Який із них варто купити?

Це було більше десяти років у створенні, але місце Bitcoin (BTC -8,26%) ETF тут.

The SEC затверджено 11 спот Bitcoin ETF заявок 10 січня після закриття ринку, що поклало початок жорсткій конкуренції за кошти інвесторів. Багато емітентів, що надають ETF, відмовляються від своїх комісій на певний період, щоб залучити більше інвесторів. Тим не менш, маючи широкий спектр варіантів, інвестори повинні знати, що доступно та який із нових біткойнів біржові фонди (ETF), вони повинні купувати, якщо такі є.

Ось що потрібно знати інвесторам.

Знайомтеся з новим класом Bitcoin ETF

11 біткойн ETF походять від ряду знайомих назв як у традиційних фінансова галузь і криптоіндустрія. Суміш менеджерів активів створює дуже цікаву групу.

У таблиці нижче детально описані ETF, їх витратні коефіцієнтиа також їх звільнення від вступної плати.

Ім'я Коефіцієнт витрат Звільнення від плати
Порозрядний Bitcoin ETF (NYSEMKT:BITB) 0,20% 0% протягом перших шести місяців для активів до 1 мільярда доларів
ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB -6,20%) 0,21% 0% за перші 6 місяців для активів до 1 мільярда доларів
Фонд Fidelity Wise Origin Bitcoin (NYSEMKT:FBTC) 0,25% 0% до 31 липня 2024 року
Valkyrie Bitcoin Fund (БРРР -6,17%) 0,25% 0% за перші три місяці
iShares Bitcoin Trust (NASDAQ:IBIT) 0,25% 0,12% за перші 12 місяців для активів до 5 мільярдів доларів
VanEck Bitcoin Trust (NYSEMKT:HODL) 0,25% Жодного
Franklin Bitcoin ETF (NYSEMKT: EZBC) 0,29% Жодного
Wisdomtree Bitcoin Trust (BTCW -5,50%) 0,30% 0% протягом перших шести місяців для активів до 1 мільярда доларів
Invesco Galaxy Bitcoin ETF (BTCO) 0,39% 0% протягом перших шести місяців для активів до 5 мільярдів доларів
Hashdex Bitcoin ETF (DEFI -6,51%) 0,90% Жодного
Grayscale Bitcoin Trust (GBTC -5,19%) 1,5% Жодного

Джерело таблиці: Авт. Джерело даних: сайти компаній.

Останні два записи в таблиці вище існують уже давно. Bitcoin ETF Hashdex перетворюється з Bitcoin ф'ючерсного ETF на спотовий Bitcoin ETF. Grayscale Bitcoin Trust перетворює закритий траст, який володів токенами Bitcoin, на спотовий Bitcoin ETF. Вони отримують перевагу, зберігаючи всі свої поточні активи під управлінням, що дозволяє їм підтримувати вищі комісії, ніж нові учасники, які змагаються за нові кошти.

Серед нових учасників уже були зроблені значні кроки щодо зменшення коефіцієнтів витрат і відмови від комісій. Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund спочатку подав заяву до SEC, заявивши, що стягуватиме 0,39% активів під управлінням. З тих пір її було переглянуто до 0,25% із звільненням від комісії до липня 2024 року. Valkyrie та ARK знизили свої комісії ETF з 0,80% до 0,25% і 0,21% відповідно, а також запропонували щедрі звільнення від перших інвесторів. Ще може бути багато змін, оскільки емітенти борються за позицію.

Який біткойн ETF вам слід купити, якщо такий є?

Усі перераховані вище ETF функціонуватимуть однаково. Кілька незначних деталей можуть відрізнятися між ними, але загальний механізм їх роботи ідентичний. Таким чином, коефіцієнт витрат фонду буде одним із найважливіших факторів у вирішенні того, який фонд найкращий для вас.

Це може зробити ETF Bitwise та ARK 21Shares найбільш привабливими з їхніми коефіцієнтами витрат 0,20% та 0,21%, які також не застосовуються протягом перших шести місяців.

Але інвестори не повинні розраховувати на Fidelity або Чорна гора's (BLK 0,88%) iShares. Обидва є великими інвестиційними менеджерами, які знають, як залучити активи до своїх фондів. Вони були дуже конкурентоспроможними зі своїми комісіями на традиційних ETF. У довгостроковій перспективі вони можуть запропонувати кращі ставки, ніж менші конкуренти. Оскільки поточна різниця в ставках між цими фондами та лідерами ринку вже досить мала, для інвесторів, які планують утримувати свої біткойн ETF протягом тривалого часу, може бути доцільно просто купити один із цих фондів сьогодні.

Але володіння біткойн-ETF підійде не кожному.

Джерело зображення: Getty Images.

Найбільше застосування біткойн ETF для індивідуальних інвесторів буде на таких пенсійних рахунках, як ІРА. Інвестування безпосередньо в біткойн всередині IRA вимагає відкриття дорогого самокерована ІРА а потім відкрити рахунок на біржі криптовалюти для цього IRA. Набагато дешевше для тих, хто хоче купити біткойни на свій пенсійний рахунок, купити один із нещодавно випущених ETF.

Для інвесторів, які просто хочуть купити біткойн на оподатковуваному рахунку, їм може бути краще купувати криптовалюту безпосередньо на біржі.

Тим не менш, потрібен деякий час, щоб ця стратегія окупилася. Coinbase (МОНЕТА -7,35%)найбільша біржа криптовалют у США, стягує до 0,6% із замовлень на своїй платформі. Таким чином, інвесторам, можливо, доведеться тримати свої біткойни близько трьох років, щоб отримати беззбитковість від комісій, які стягують ETF з найнижчою комісією. Хоча інституційним інвесторам, які керують фондами трастів ETF, також доведеться платити, щоб купувати та продавати біткойни, вони отримують великі знижки за такий великий обсяг.

Крім того, існує певний рівень технічної майстерності, необхідний для безпечної покупки та зберігання біткойнів. Зберігати свої біткойни на тому ж рахунку, що й інші інвестиції в цінні папери, також дуже зручно. Сама по собі ця якість може бути вартою плати для деяких інвесторів.

Загалом, нові Bitcoin ETF пропонують недорогий і зручний спосіб для багатьох інвесторів, зацікавлених у Bitcoin, отримати доступ до криптоактиву.

Адам Леві має позиції в Bitcoin. The Motley Fool займає позиції та рекомендує Bitcoin та Coinbase Global. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю