На другий день торгів загальний обсяг спотових біткойн-ETF становить 7 мільярдів доларів

Спотові біткойн-ETF перебувають у п’ятницю, другий день активних торгів, а сукупний обсяг наближається до 7,1 мільярда доларів, оскільки ціна найбільшої у світі криптовалюти за ринковою капіталізацією впала нижче 44 000 доларів.

У перший день торгів спотові біткойн ETF принесли майже 4,6 мільярда доларів США від купівлі та продажу. Згідно з даними Yahoo Finance, зібраними The Block, торгова діяльність за другий день наразі перевищила 2,5 мільярда доларів.

«За всіма показниками: об’ємом, кількістю угод, потоками, медійним висвітленням – це було [a] приголомшливий успіх, історичний”, – опублікував у п'ятницю вранці старший аналітик ETF Bloomberg Intelligence Ерік Балчунас, згадуючи перший день торгів. “І це сталося незважаючи на обмежену доступність платформи”.

BlackRock лідирує

Абсолютно новий спотовий біткойн-ETF від BlackRock очолив усі інші щойно запущені криптопродукти в четвер із обсягом торгів трохи більше ніж на 1 мільярд доларів. Балчунас рейтингу Фонд BlackRock як один із 25 найкращих виконавців першого дня в історії ETF.

Grayscale очолив фонди в категорії в четвер з обсягом 2,3 мільярда доларів. І хоча спочатку деякі припущення щодо обсягу фонду установи, перетворення її флагманського фонду GBTC, в основному складалися з відтоків, аналітики Bloomberg опубліковано в п'ятницю що інструмент втратив лише 95 мільйонів доларів протягом першого дня торгів.

Джеймс Сейфарт з Bloomberg Intelligence назвав цю фігуру «частина» того, що він «і багато хто думав». Він також додав: «Це означає, що вчорашній день мав величезний успіх».

Наближаючись до кінця торгів у п’ятницю, Grayscale знову очолив усі спотові біткойн-ETF за обсягом другого дня з 1,5 мільярдами доларів США станом на 14:32 за східним часом. BlackRock посіла друге місце з 459 мільйонами доларів.

Однак, згідно з даними Bloomberg, ще один спотовий біткойн-фонд, можливо, призвів до надходження важливих показників у четвер, оскільки продукт Bitwise отримав 238 мільйонів доларів свіжого капіталу в його фонд.

Дані свідчать про те, що після Bitwise Fidelity посіла друге місце, зафіксувавши надходження в розмірі 227 мільйонів доларів, а BlackRock – 112 мільйонів доларів. Однак ці дані можуть змінюватися, і ці цифри можуть зрости.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.Source link

Поділіться своєю любов'ю