Bitcoin Miner Marathon співпрацює з Кенією щодо проектів відновлюваної енергетики

У п’ятницю, 24 травня 2024 року, Міністерство енергетики та нафти Кенії (MOEP) підписало меморандум про взаєморозуміння з Marathon Digital Holdings щодо розвитку державних проектів у сфері відновлюваної енергетики, включаючи дослідження проектів на основі відновлюваних джерел енергії на основі майнінгу біткойнів.

Цей розвиток є частиною ширшої тенденції в африканських країнах, таких як Ефіопіяякі все більше зміщуються в бік вивчення майнінгу біткойнів на основі відновлюваних джерел енергії як більш життєздатного та сталого підходу до виробництва енергії, розвитку та управління своїми відновлюваними джерелами енергії та проектами.

Marathon Digital Holdings

Marathon Digital Holdings є американською компанією з технологій цифрових активів. Він публічно продається під назвою MARA. Це також один із найбільших майнерів біткойнів у Північній Америці та один із найбільших власників біткойнів серед публічних компаній США.

Основні моменти угоди

Згідно з цією угодою, як зазначено в її назві, «Капіталізація використовуваних на даний момент відновлюваних джерел енергії», уряд Кенії співпрацює з Marathon, щоб допомогти монетизувати свою відновлювану енергетику, що залишилася на мілині, і керувати виробництвом і проектами з відновлюваної енергії в країні.

В заява У рамках цієї угоди, опублікованій Marathon 24 травня, Marathon і MOEP «обмінюватимуться політичною, науковою та технічною інформацією, а також досвідом інвестицій у проекти, щоб краще зрозуміти, як оптимізувати проекти з відновлюваної енергетики».

Крім того, і Marathon, і MOEP спільно створять керівний комітет, «укомплектований високопосадовцями як MOEP, так і Marathon», щоб наглядати за реалізацією та розвитком енергетичних проектів по всій Кенії. У заяві також підкреслюється, що це підприємство, за прогнозами, залучить іноземні інвестиції в розмірі понад 80 мільйонів доларів і буде готове «забезпечити економічну вигоду кенійській економіці та отримати дохід для екосистеми місцевого енергетичного сектора».

Як зазначив голова та генеральний директор Marathon Digital Holdings Фред Тіль, «Ця угода з Міністерством енергетики та нафти є ключовим моментом для нашого бізнесу, оскільки вона надає нам чітку структуру для реалізації можливостей по всій Республіці Кенія. Вона демонструє інноваційний підхід, який застосовує Кенія для оптимізації використання енергії та вдосконалення технологічної інфраструктури».

Цей розвиток, безсумнівно, сприятиме розвитку економіки Кенії, створить численні робочі місця та затвердить Кенію як лідера в африканському ландшафті відновлюваних джерел енергії та технологій.

Шлях для енергетичних проектів національних держав через майнінг біткойнів в Африці

Ця угода може здивувати тих, хто стежить за нормативним ландшафтом майнінгу біткойнів в Африці. Однак важливо зазначити, що, оскільки африканські країни продовжують надавати пріоритет розвитку енергетичної інфраструктури, вони стають більш відкритими для майнінгу біткойнів завдяки його успіху в Африці та за її межами, тобто звичайні методи, які сприяють виробництву енергії, проектам електрифікації та управлінню мережами. .

Крім того, оскільки африканські країни шукають шляхи стабілізації та розвитку своєї економіки, ми побачимо більше зусиль щодо управління відновлюваною енергією та розвитку за допомогою майнінгу біткойнів, оскільки він продовжує показувати реальну віддачу як ефективний механізм електрифікації, стабілізації мережі та каталізації зеленої енергії. проекти.

Критики цих подій підкреслюють історичну небезпеку енергетичних проектів в Африці. Враховуючи історію Африки з іноземними компаніями та розвідкою енергетичних ресурсів, уряди повинні продовжувати усвідомлювати захист національних інтересів і пріоритетність довгострокових економічних вигод для своїх громадян над короткостроковими прибутками.

Крім того, тенденція до партнерства з іноземними компаніями, а не з місцевими гравцями в цих проектах, насамперед зумовлена ​​розміром і стадією зростання ландшафту майнінгу біткойнів в Африці. Оскільки все більше місцевих гравців створюють свою діяльність і існуючі збільшити їх місткістьми можемо передбачити, що в майбутньому ці місцеві гравці провадитимуть більше подібних ініціатив.

Протягом наступних кількох місяців і років все більше урядів в Африці ставатимуть все більш відкритими для сприяння проектам з розвідки енергії з видобутку біткойнів на основі постійних успіхів інших країн у дотриманні цього підходу до сталого використання надлишкової енергії, електрифікації громад і як шлях для накопичення біткойнів до національних суверенних фондів і іноземних резервів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю