Дистрибутиви Mt Gox можуть бути не такими сумними для біткойнів

Переміщення біткойнів із відомого гаманця Mt Gox на нову адресу на початку цього тижня викликало невелику паніку, оскільки інвестори дивувалися, що відбувається.

Колишній генеральний директор Марк Карпелес запевнив людей, що цей крок був зроблений для підготовки до розповсюдження. Маєток потім виставив a заява повторюючи Карпелесу. Усе це не є нормою, оскільки довірена особа має підготуватися до розподілу, який закінчується 21 жовтня.

Очевидно, що дистрибутиви можуть чинити великий тиск на ринок. Це також гаряче обговорювана тема, оскільки дослідницькі фірми, такі як K33, кажуть, що існує потенціал для зниження, оскільки більше кредиторів отримують свої розподіли.

Справа з Mt Gox полягає в тому, що вона набагато похмуріша — з кількох причин — ніж деякі з банкрутств у США, про які ми говорили.

Докладніше: Empire Newsletter: чи може біткойн отримати удар від кредиторів Mt Gox?

Це також найдавніше банкрутство криптовалюти з нинішньої групи, йому 10 років. Відсутність ясності навколо процесу виникає через кілька речей: закордонний аспект, відсутність біткойна тощо.

Як згадувалося вище, на початку цього року K33 заявив, що виплата може чинити тиск на біткойн. Аналітики K33 написали у вівторок, що цей рух на початку цього тижня просто нагадав про те, що навис наближається.

На початку цього року люди на Reddit повідомили, що почали отримувати електронні листи від маєтку з проханням підтвердити свій обліковий запис та ідентифікаційні дані. У електронних листах також додано, що розповсюдження здійснюватиметься в натуральній формі відповідно до встановленого пізніше терміну деякі кредитори були погашені в ієнах наприкінці минулого року.

У натуральній формі означає, що кредитор отримує біткойни або біткойни готівкою, а не фіат.

«Сьогодні ринок показав, що він очікує, що біткойн-кеш буде нижчим, коли шлюзи Mt. Gox будуть відкриті, оскільки невдовзі після відновлення гаманців нагромадилися шорти в BCH».

Але після того, як розповсюдження буде здійснено, це може бути ще не загибель, залежно від того, з ким ви розмовляєте.

Алекс Торн з Galaxy Research вніс певну ясність у дослідницьку записку у вівторок, зазначивши, що кредитори мали варіанти своїх виплат, і деякі могли вибрати більш ранні виплати, які трохи відступають, щоб зробити це більш своєчасним. Ті, хто бажає проявити терпіння, можуть зачекати трохи довше та отримати більшу виплату пізніше.

Thorn також вважає, що приблизно 65 000 BTC/BCH буде повернуто 20 000 індивідуальним кредиторам з кінця травня по червень або навіть до вересня.

Звертаючись до фондів із великими претензіями, Торн сказав, що вони, «ймовірно, розподілять свої BTC між платівками в натуральній формі, і, розмовляючи з кількома платівками в цих фондах, [he] не вірить, що ця когорта матиме значні продажі».

Загалом, Торн каже, що кредитори, з якими він спілкувався, здається довгостроковими біткойнерами, які не захочуть натиснути кнопку продажу, коли біткойн перемістять у їхній гаманець.

«Хоча це неможливо визначити кількісно, ​​ми вважаємо, що база кредиторів складається в основному з завзятих біткойнерів. Тисячі цих кредиторів чекали виплат 10 років і протягом цього часу чинили опір переконливим і агресивним пропозиціям претензій, припускаючи, що хочуть повернути свої монети», — написав він.

Але тут ми говоримо про мільярди доларів у біткойнах. Виплата величезна, і навіть 6500 із 65 000 проданих біткойнів можуть мати вплив на ринок.

однак, ГалактикаУ звіті від вівторка зазначається, що фірма вважає, що ринок «очікує набагато більший тиск продажів на BTC, ніж це ймовірно».

Проте як Thorn, так і дослідницькі фірми, такі як K33, можуть погодитися, що виплати будуть обтяжувати біткойн-кеш.

«Ця величезна виплата, ймовірно, негативно вплине на продуктивність обох монет», — написав K33 у вівторок. «Ми стверджуємо, що BCH є єдиним найбільш вразливим активом і привабливим хеджуванням пари проти розподілу Mt. Gox».

Thorn написав, що одна з основних причин, чому BCH може зіткнутися з таким впливом, пов’язана з тим, що спочатку кредитори не купували й не володіли жодним BCH, враховуючи, що він був створений через три роки після банкрутства.

Тиск з боку продажів може бути не таким інтенсивним, якщо його теза про оригінальних біткойнерів справедлива, оскільки когорта «зазвичай має вищий рівень симпатії до BCH, ніж ринок в цілому». Однак це не зменшить весь тиск.

K33 зазначив, що в BCH може виникнути сильне замикання. «Умовний відкритий інтерес до персон BCH зріс на 9,1% після сьогоднішньої консолідації гаманця Mt. Gox разом із глибоко негативними ставками фінансування», — пишуть аналітики.

Щоб повторити це, Galaxy вважає, що 90% розповсюдженого BCH «зрештою» буде продано.


Почніть свій день з найкращих криптовалютних ідей від Девіда Канелліса та Кетрін Росс. Підпишіться на розсилку Імперії.

Інформаційний бюлетень Lightspeed — це все, що стосується Solana, у вашій скриньці вхідних повідомлень щодня. Підпишіться на щоденні новини Solana від Джека Кубінека та Джеффа Албуса.

Source link

Поділіться своєю любов'ю