За прогнозами аналітиків, цей цикл біткойнів може стати «останнім подихом» для альткойнів

За словами провідного аналітика Glassnode Джеймса Чека, дні заробляння великих грошей на незрозумілих мемкойнах під час зростання криптовалюти можуть швидко закінчитися.

Експерт з онлайн-ринків передбачив у вівторок, що велика група молодих власників біткойнів, можливо, зараз тримає значні суми грошей, які вони менш готові грати на більш ризиковані активи.

«Люди все більше не бажають перетворюватися на лайно, оскільки вони знають, що досягнуть цього, просто сидячи на місці», — написав Чек Twitter. «Не облажайся. Вони тут і там використовують меми, але лише так само, як і на футбол».

Чек стверджував, що основним джерелом попиту на «шиткойни» дотепер були «крипто-індивідуали тисячоліть», які зараз переходять від фази «збагачення» до фази «залишатися багатим» у своєму фінансовому житті.

Ця теорія підтверджується численними опитуваннями, які показують, що як власники криптовалюти, так і її підтримка перевищують серед людей віком від 18 до 40 років. Наприклад, a Опитування в градаціях сірого Виборців США, опублікованих у вівторок, виявили, що 62% представників покоління Z вважають, що криптовалюта — це «майбутнє фінансів».

Тим не менш, аналітик вважає, що інвестиційне співтовариство порозумнішало після останнього «бичачого» ринку і може відокремити переможців, як-от біткойн, від альткойнів, які «не викликають серйозного попиту».

Таким чином, власники альткойнів можуть мати проблеми з пошуком охочих покупців для своїх переважно спекулятивних токенів.

«Можливо, ми не надто далекі від останнього подиху альтернатив», — написав він. «Мілленіали та покоління Z просять наступні покоління купувати їхні сіткойни, і це нічим не відрізняється від людей буму, які просять їх купувати завищені будинки».

Однак остання теза аналітика ще не підтверджена. Оскільки біткойн зріс на 50% на початку цього року після отримання власного Спотові ETF СШАмемкойни без явного використання, включаючи DOGE, SHIB, PEPE та WIF, зросли ще сильніше.

ІТ-директор Bitwise Метт Хоуган – це явище, яке часто повторюється описані раніше як «ефект багатства». Коли довгострокові власники біткойнів стають багатими, оскільки попит на BTC зростає, вони, як правило, переробляють прибуток і відчувають себе комфортно, використовуючи їх, щоб грати вниз по кривій ризику.

Оскільки альткоїни мають набагато нижчий обсяг і ринкову капіталізацію, ніж BTC, не потрібно багато грошей, що переміщуються в активи, щоб різко підвищити їхню ціну, зазначив Хуган.

Сам Чек неодноразово звертав увагу на розпродажі, прийняті довгостроковими власниками біткойнів на початку цього року, вказуючи на те, що поведінка фіксації прибутку нагадує багато попередніх бичачих ринків.

Згідно з Check, станом на початок травня власники довгострокових біткойнів повернулися до холдингу, тому їм потрібні були «вищі ціни, щоб стимулювати продажі».

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.Source link

Поділіться своєю любов'ю