Bitcoin Whale заробив 44 мільйони доларів після десятиліття — ось скільки він заробив

Таємничий власник переїхав Bitcoin (BTC) вартістю майже 44 мільйони доларів після того, як отримав монети понад 10 років тому, і тим часом дозволив їм припадати пилом.

Дані блокчейну шоу що 687,33 BTC, які сьогодні коштують 43,7 мільйона доларів, були перенесені ввечері в неділю після десятиліття бездіяльності. Монети вперше надійшли за адресою в січні 2014 року, коли 1 BTC коштував менше 900 доларів, і з тих пір вони не рухалися, як показують дані.

The ціна BTC тепер становить 63 467 доларів, згідно з даними CoinGecko, тобто щасливий інвестор має прибуток у 7 228%.

Цікаво, що дані блокчейну свідчать про те, що поки що невідомий власник заплатив менше 2 доларів як комісію за транзакцію за переміщення монет у неділю.

Про це повідомила компанія CryptoQuant, яка відстежує активність блокчейна Розшифрувати що монети були отримані з блокових винагород ще в 2011 році, тож дуже ймовірно, що BTC належить ранньому майнеру.

Bitcoin майнери це люди або організації, які працюють над забезпеченням роботи мережі Bitcoin. Використовуючи комп’ютери та багато енергії, вони карбують нові монети та обробляють транзакції та отримують за це винагороду у BTC.

У криптосвіті, Біткойн-кити це інвестори, які накопичують величезні суми активів і не торкаються їх роками.

Але сьогоднішні рухи були зроблені не китами. Інвестори зазвичай вважаються біткойн-китами, якщо вони володіють принаймні 1000 BTC або принаймні 63,5 мільйона доларів. Такі «HODLers» зазвичай є великими установами чи компаніями.

Незалежно від того, що визначає кита, довгострокові власники виявилися найуспішнішими інвесторами, оскільки ціна BTC постійно зростала лише протягом останнього десятиліття, незважаючи на волатильність на цьому шляху.

Редаговано Ендрю Хейворд

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю