Т. Д. Коуен каже, що два великі біткойн-каталізатори можуть сприяти зростанню акцій MicroStrategy

  • Ціна біткойна може злетіти цього місяця, як і акції MicroStrategy, яка володіє BTC на мільярди доларів, сказав аналітик TD Cowen.

  • За словами Ленса Вітанца, MicroStrategy наприкінці року буде «значно вищим».

Біткойн {{BTC}} має значний потенціал зростання цього місяця завдяки двом великим каталізаторам, і акції MicroStrategy (MSTR) Майкла Сейлора також можуть різко зрости на шляху до «суттєвого зростання» до кінця року, вважає аналітик TD Cowen Ленс. Vitanza сказав у примітці в понеділок.

Минулого тижня MicroStrategy повідомила про чистий операційний збиток у розмірі 53,1 мільйона доларів за перший квартал 2024 року після сплати знецінення цифрових активів у розмірі 191,6 мільйона доларів. Але компанія не прийняла новий стандарт обліку справедливої ​​вартості цифрових активів, який забезпечив би їй значний прибуток від зростання біткойна на початку року.

Детальніше: Майкл Сейлор та інші стверджують, що зміна криптобліку FASB може залучити більше корпоративних інвестицій

Проте Вітанза, який минулого тижня відвідав форум користувачів MicroStrategy World 2024 у Лас-Вегасі, сказав, що клієнти отримали значні позитивні відгуки про застарілий бізнес фірми з програмного забезпечення, заснований задовго до того, як Сейлор підштовхнув компанію до придбання біткойнів на мільярди доларів. «Це змушує нас переосмислити потенційні переваги операційного бізнесу», — написав він.

Акції компанії, які з початку року зросли на 89%, також можуть мати значний потенціал зростання завдяки двом основним каталізаторам, які можуть підвищити ціну біткойна.

15 травня закінчується термін, коли менеджери інституційних інвестицій повинні подати форму 13-F до Комісії з цінних паперів і бірж. Якщо буде показано, що більше компаній придбали нещодавно схвалені спотові біржові фонди біткойнів протягом першого кварталу, це свідчитиме про те, що біткойн отримав подальше інституційне визнання, сказав аналітик.

Вітанза сказав, що ще однією подією, яка може бути позитивною для біткойна і, таким чином, для MicroStrategy, буде ймовірна відмова SEC від ефірного ETF, чого багато хто в галузі оперізується.

«Це важливо, тому що, хоча доля Ethereum може вирішуватися до 2025 року або довше, ми вважаємо, що існує значна сума капіталу, яка чекає на оголошення цифрового переможця; оскільки біткойн виявиться переможцем, зростаючий попит, швидше за все, буде відчуватися ще гостріше, враховуючи нещодавнє зниження біткойна вдвічі», — сказав Вітанца.

З початку року біткойн зріс на 43% і досяг рівня а новий історичний максимум вище $73 000 у березні, згідно з даними CoinDesk. Зараз він торгується на рівні 63 000 доларів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю