Чи закінчилося зростання Bitcoin ETF? Від Investing.com

ціна зросла більш ніж удвічі з тих пір, як партія спотових біржових фондів (ETF) почала торгуватися в США ще в січні.

Попит з боку цих регульованих транспортних засобів був настільки інтенсивним, що оригінальна криптовалюта досягла нового історичного максимуму, спричиненого бурхливими покупками біткойнів.

Однак, за даними Kaiko Research, здається, що ринок, можливо, трохи випередив себе в ажіотажі, оскільки минулого тижня інвестори розвантажили крипто ETF найшвидшими темпами.

На початку квітня припливи ETF і зростання біткойна (BTC) уповільнилися. Минулого тижня BlackRock (NYSE:) iShares Bitcoin Trust (IBIT) побачив свій перший щоденний відтік у розмірі 37 мільйонів доларів США, перервавши 71-денну серію послідовних надходжень.

Однак у п’ятницю ситуація, здавалося, змінилася, відбувся сильний приплив через різні ETF, включаючи GBTC від Grayscale. Крім того, фонд IBIT BlackRock наразі наближається до паритету з GBTC з точки зору холдингів. Аналітики Kaiko пояснюють це відновлення припливу ETF даними про робочі місця в США, що викликало припущення про зниження процентної ставки Федеральним резервом.

У всьому світі конкуренція серед ETF зростає. Минулого тижня три компанії з управління активами материкового Китаю — Bosera Asset Management, Harvest Global Investments і China Asset Management — запустили спотові ETF біткойн (BTC) і (ETH) у Гонконзі.

У перший торговий день загальний обсяг торгових пар гонконгського долара, американського долара та долара США склав 12,7 мільйона доларів.

Незважаючи на те, що цей обсяг є скромним у порівнянні з 4,6 мільярдами доларів, якими торгують американські спотові ETF на момент їх запуску, він підкреслює відносно менший масштаб ринку ETF Гонконгу.

Реклама третьої сторони. Не є пропозицією чи рекомендацією Investing.com. Дивіться розкриття тут або

видалити рекламу
.

«Цікаво, що біткойн ETF ChinaAMC отримав найбільший обсяг, незважаючи на вищу комісію в 99 базисних пунктів. ETF ETH залучили 23% від загального обсягу за перший день, тоді як на BTC припадає більшість із 77%», – йдеться у дописі Kaiko.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні попит на криптовалюту залишається високим. Відповідно до нещодавніх обов’язкових документів 13F до Комісії з цінних паперів і бірж США, керуючий активами з Гонконгу є найбільшим власником фонду IBIT BlackRock.

Хоча надходження в спотові крипто ETF сповільнилися, інституційний інтерес до токенізації активів реального світу (RWA) набирає обертів. Минулого тижня фонд BUIDL від BlackRock перетнув позначку в 300 мільйонів доларів, обігнавши BENJI Франкліна Темплтона, і став найбільшим фондом казначейських облігацій США.

Цьому зростанню сприяла компанія Ondo Finance, яка перерахувала 95 мільйонів доларів у фонд BlackRock.Source link

Поділіться своєю любов'ю