Чому Fidelity каже, що біткойн скоро знову злетить – DL News

  • Волатильність біткойна досягла історичного мінімуму.
  • За прогнозами Fidelity, найкраща криптовалюта незабаром може зробити значний крок угору.
  • З роками волатильність біткойна знижується в міру зрілості активу.

Традиційно біткойн вважається ризикованим активом, але його волатильність не є постійною — вона припливає та відпливає, коли ринок входить у маніакальні фази, і знову охолоджується.

Більше того, волатильність найпопулярнішої криптовалюти досягла історичного мінімуму за останні 12 місяців, навіть якщо її ціна досягла історичного максимуму.

Зак Вейнрайт, аналітик Fidelity Investments, написав у своїй публікації 1 травня, що це ознака того, що біткойн незабаром може зазнати ще одного значного підвищення ціни. звіт.

Вивчення волатильності Bitcoin

Прогноз стався, коли біткойн оговтався від коливань, які його спостерігали впасти нижче 57 000 дол позначка минулого тижня. Зараз він торгується на рівні понад 63 600 доларів.

Коли волатильність досягає історичного мінімуму, трейдери повинні підготуватися до того, що біткойн стане більш цінним — хоча б тому, що майже немає ознак трейдингової манії.

«Історично інвестори стикалися зі значним зростанням цін за короткі проміжки часу, коли ціна знову переглядалася і згодом порушувалася за цих обставин», — сказав Уейнрайт.

Підвищення ціни, як правило, досягає кульмінації, коли волатильність біткойна зростає до високих рівнів, повідомляє Fidelity, вказуючи на те, що спекуляції набули розгулу, а ринок перегрівся.

Винятком, як зазначає Fidelity, був бичачий ринок 2021 року.

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

«Глобальні події, такі як пандемія Covid-19, можуть значно змінити траєкторію будь-якого ринку, включно з біткойнами», — сказав Вейнрайт.

У звіті також говориться, що волатильність біткойна з часом падає.

Насправді минулого року біткойн був менш волатильним, ніж деякі великі технологічні акції, такі як виробник мікросхем Nvidia, виробник електромобілів Tesla та власник Facebook Meta Platforms.

За словами Fidelity, зниження волатильності біткойна свідчить про те, що цей актив в очах інвесторів розвивається. І, можливо, тому вдалося піднятися на нову найвищий за весь час березень зберігаючи низьку волатильність.

За словами Уейнрайта, у 2024 році біткойн був майже вдвічі меншою волатильністю — 60 000 доларів порівняно з 2021 роком за такою ж ціною.

Інший актив, який поводився подібно? золото.

За даними Fidelity, у 1980 році волатильність золота була майже вдвічі вищою, ніж біткойн у квітні 2024 року.

«Коли золото стало визнаним класом активів і ринок зупинився на довгостроковому ціновому діапазоні, волатильність також знизилася», — сказав Вейнрайт.

Руші крипторинку

  • Біткойн впав на 1% за останні 24 години до 63 600 доларів.
  • Ethereum впав на 3,6% до трохи більше ніж 3000 доларів.

Те, що ми читаємо

Том Каррерас є ринковим кореспондентом DL News. Маєте пораду про біткойн? Зверніться до tcarreras@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю