Біткойн Азії в Гонконзі привертає великий інтерес з материка, оскільки учасники дивляться на найкращий ринок, де криптовалюта заборонена

«Я думаю, що ETF були свого роду визнанням того, що біткойн залишиться», — сказав Бейлі. «Немає так, щоб Гонконг просто випадково запустив ETF… Це було не випадково».

Девід Бейлі, співзасновник і генеральний директор BTC Inc, виступає зі вступним словом на Bitcoin Asia в Гонконзі 9 травня 2024 р. Фото: Метт Холдейн

Криптовалютні інвестори також аплодували новим ETF Гонконгу, оскільки вони приймають підписки в натуральній формі, що дозволяє здійснювати покупки за біткойн та ефір. Ця функція є «дуже важливою», за словами Бейлі, оскільки криптоінвестори можуть використовувати акції ETF як заставу для позик. Керівники крипто ETF Гонконгу Harvest Global і ChinaAMC заявили, що вони працюють над забезпеченням застави своїх продуктів ETF у місті.

За словами Бейлі, уряд Гонконгу, який запросив Bitcoin Conference провести свій азіатський захід у місті, надав велику підтримку. Цього року в місті вже відбулося кілька заходів, пов’язаних із Web3, у тому числі WOW Summit і Web3 Festival, оскільки воно прагне залучити більше гравців у сфері туризму та криптоіндустрії.

«Я думаю, що вони бачать біткойн як величезну можливість для Гонконгу», — сказав Бейлі.

Bitcoin Asia набагато менший, ніж захід у США, який раніше проходив у Маямі, штат Флорида, а цього року відбудеться в Нешвіллі, штат Теннессі. Ця конференція збирає близько 30 000 людей, сказав Бейлі. Це перша конференція такого масштабу, присвячена біткоіну, в Азії за кілька років.

Алекс МакШейн, директор із програмування Bitcoin Conference, сказав, що явка в Гонконзі все ще була набагато вищою, ніж він очікував. Зараз компанія розглядає варіанти проведення заходу наступного року. Бейлі сказав, що компанія вже веде переговори з Гонконгом про повернення в місто, з огляду на бажаний конференц-центр у Ван Чаї. Цього року захід відбувся на круїзному терміналі Кай Так.

За словами Макшейна, Токіо та Сінгапур також є варіантами для майбутніх подій в Азії.

Дехто в галузі сподівається відновити позиції в Китаї, ринку, який колись був головним центром діяльності біткойнів. Це випарувалося майже за одну ніч у 2021 році, коли влада материкової частини країни припинила майже всю діяльність з видобутку біткойнів, хоча значна частина цієї активності відтоді повернуласяхоч і тихо.

Бен Ганьон, головний майнінговий директор у канадській Bitfarms, який раніше керував майнінговими операціями в Китаї, сказав, що сподівається, що Гонконг може стати «проводом для китайських інвесторів», щоб отримати доступ до технологій, пов’язаних з біткойнами – це, на його думку, може пом’якшити вплив обвал ринку нерухомості та падіння фондового ринку.

«Я налаштований оптимістично, так це те, що з цими правилами та положеннями, які діють зараз, Гонконг може знайти спосіб стати цим мостом для Китаю до біткойнів і до великої крипто-екосистеми у спосіб, який є більш безпечним, більш контрольованим або регулюється”, – сказав Ганьйон.

«Я сподіваюся, що буде більше шляхів до материкового Китаю», – додав він.

Окрім зростаючої фінансіалізації біткойнів, цьогорічне зростання цін на актив також викликало інтерес до рішень рівня 2. Рівень 2 у блокчейні — це вторинна мережа, призначена для забезпечення масштабованості та ефективності, наприклад, шляхом перенесення обчислень на вторинний ланцюг, який не є настільки перевантаженим.

Китайські розробники були розкидані по всьому основному майданчику Bitcoin Asia, рекламуючи нові компанії, які будують власні мережі рівня 2.

«Зараз у біткойнах відбувається вибух інновацій», — сказав Бейлі. «Щоб перейти від, назвемо це, 200 мільйонів біткойнів у світі до 2 мільярдів людей у ​​світі, нам потрібно значно покращити масштабованість біткойнів».

Тим не менш, будучи оптимістично налаштованим щодо нових можливостей, що з’являються в космосі, він відмітив деякі подібності з попередніми раундами ажіотажу щодо біткойнів.

«Деякі з цих ідей стануть відомими компаніями через десятиліття; деякі з них скорочуються до нуля», – сказав він. «Тож це все ще дикий, дикий захід, але… тепер це дикий захід на другому рівні біткойнів».

Source link

Поділіться своєю любов'ю