JPMorgan також залучається до Bitcoin Spot ETF


Сб 11 травня 2024 ▪
3
хв читання ▪ по
Фенелон Л.

Американський банк JPMorgan Chase заявив, що володіє акціями в кількох Bitcoin Spot ETF, включаючи ті, що пропонуються Grayscale, ProShares, Bitwise, BlackRock і Fidelity, на загальну суму приблизно 760 000 доларів.

JPMorgan розкриває інвестиції в кілька біткойн-спотових ETF

JPMorgan Chaseамериканський банківський гігант із загальними активами в 2,6 трильйона доларів, оприлюднив свої позиції в різних біткойн-спотових ETF у документі, поданому 10 травня до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Банк зазначено він володіє акціями ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO), BlackRock's iShares Bitcoin Trust (IBIT), Fidelity's Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC), Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) і Bitwise Bitcoin ETF загальною сумарною вартістю приблизно 760 000 доларів США.

Крім того, JPMorgan Chase оголосила, що володіє 25 021 акцією вартістю близько 47 000 доларів США в Bitcoin Depot, операторі банкоматів з криптовалютою. Це оголошення збігається з заявою Wells Fargo, яка також показала свою схильність до ETF Grayscale та ProShares, а також до Bitcoin Depot.

Фінансові установи звертаються до криптоактивів

Заява JPMorgan Chase свідчить про зростаючий інтерес традиційних фінансових установ до Біткойн спот ETF. Susquehanna International Group нещодавно оголосила, що придбала спотові криптовалютні ETF-акції на понад один мільярд доларів у першому кварталі 2024 року, підтверджуючи цю тенденцію.

Схвалення SEC лістингу спотових ETF BTC і торгівлі ними на біржах США в січні минулого року відкрило шлях для більш широкого впровадження цих інноваційних фінансових продуктів.

Зараз експерти очікують рішення Комісії щодо Спотові ETF Ethereum до 23 травня, коли має бути подана заявка менеджера активів VanEck.

Інвестиції JPMorgan Chase у кілька спотових ETF знаменують собою важливу віху в зростаюче впровадження криптоактивів традиційними фінансовими установами. Оскільки SEC продовжує розглядати заявки Ether Spot ETF, ймовірно, що інші великі банки та інвестиційні компанії найближчим часом підуть стопами JPMorgan Chase.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Фенелон Л. аватарФенелон Л. аватар

Фенелон Л.

Passionné par le Bitcoin, j'aime explorer les méandres de la blockchain et des cryptos et je partage mes découvertes avec la communauté. Mon rêve est de vivre dans un monde où la vie privée et la liberté financière sont garanties pour tous, et je crois fermement que Bitcoin est l'outil qui peut rendre cela possible.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю