Біткойн досяг найвищої ціни за останні два роки

У вівторок вранці біткойн ненадовго досяг ан найвища ціна за весь час 69 210 доларів, згідно з Coin Metrics. Пізніше того дня він знизився, але станом на 5 вечора в середу коливався близько 66 400 доларів.

На новий рекорд чекали довго: минуло понад два роки, відколи 10 листопада 2021 року криптовалюта досягла свого попереднього максимуму в 68 982 долари.

Одним із факторів, який, здається, сприяє нещодавньому зростанню біткойна, є дебют біткойн ETF. У січні Комісія з цінних паперів і бірж схвалила 11 біткойн-спотових біржових фондівдозволяючи інвесторам купувати біткойн ETF через свої брокерські рахунки та отримувати доступ до криптовалюти без необхідності купувати та зберігати її самостійно чи через криптовалюту.

Зростання цифрових токенів також допомогло підняти ціну інших віртуальних монет, включаючи ефір, який у середу досяг найвищого цінового рівня з січня 2022 року.

Хоча нещодавній успіх біткойна може викликати спокусу придбати біткойн, уважно подумайте, перш ніж додавати його або будь-яку іншу криптовалюту до свого інвестиційного портфеля. Ось чому.

Перш ніж інвестувати в криптовалюту, проведіть належну обачність

На відміну від акцій та облігацій, вартість криптовалюти не залежить від базової сутності, тому вона може бути схильна до непостійних коливань і падінь.

«Немає жодного бізнесу чи будь-якого реального товару, який би це підтверджував, окрім попиту та пропозиції та того, скільки люди готові за це платити», — розповідає CNBC Make It Дуглас Бонепарт, сертифікований фінансовий планувальник, президент і засновник Bone Fide Wealth. . Boneparth інвестує в біткойни та інші криптовалюти.

За його словами, мінливий характер криптовалюти може «закрутити шлунок» у нових інвесторів.

«Якщо вони не звикли до цього, це може змусити їх звільнитися», — каже Бонепарт. «Це те, що якщо ви вірите в це і маєте переконання, вам доведеться триматися цього протягом тривалого періоду часу».

Навіть якщо ви можете терпіти волатильність, було б розумно діяти обережно, якщо ви думаєте про покупку криптовалюти.

Це починається з розуміння того, що і біткойн, і ринок криптовалюти зазнали серйозних ударів за останні два роки. Bitcoin втратив понад 60% своєї вартості у 2022 році, лише через рік після досягнення попереднього рекорду. Крипторинок програв понад 2 трильйони доларів у вартості того ж року.

Незважаючи на те, що з початку року вартість біткойна зросла приблизно на 45%, як і будь-якого фінансового активу, його поточні показники не слід використовувати для прогнозування того, як він може поводитися в майбутньому.

Через непередбачуваність криптовалюти фінансові експерти радять не інвестувати в цифрові токени більше грошей, ніж ви готові потенційно втратити.

Хочете знайти роботу своєї мрії у 2024 році? Брати Новий онлайн-курс CNBC «Як пройти співбесіду на роботу». щоб дізнатися, чого насправді шукають менеджери з найму, методики мови тіла, що говорити й не говорити, а також як найкраще говорити про оплату праці. Читачі CNBC Make It можуть заощадити 25% за допомогою коду знижки 25OFF.

плюс, підпишіться на інформаційний бюлетень CNBC Make It отримати поради та підказки для успіху на роботі, з грошима та в житті.

Source link

Поділіться своєю любов'ю