Біткойн-ETF досяг рекордного обсягу, коли в BlackRock було влито максимум за один день у 612 мільйонів доларів

Всього через сім тижнів після Комісії з цінних паперів і бірж затверджено перший список спотових біткойн-ETF, впровадження нового інструменту інвестування підвищує ціни на криптовалюту до рівнів, яких не було з кінця 2021 року.

На четвер, BlackRock отримано рекордні 612 мільйонів доларів у свій провідний у галузі біткойн ETF і перевищив 10 мільярдів доларів активів під управлінням через день після класу активів удар максимальний обсяг торгів у 7,7 мільярда доларів. Вчора обсяги досягли 4,7 мільярда доларів, оскільки ажіотаж продовжує приваблювати інвесторів.

Оскільки ціна одного біткойна в середу перевищила 63 000 доларів США, успіх ETF спричинив сплеск попиту, якого не було з часів останнього зростання, коли біткойн досяг максимуму в майже 70 000 доларів у листопаді 2021 року.

ETF лихоманка

Криптоіндустрія США наполягає на Bitcoin ETF, який дозволяє інвесторам торгувати криптовалютою у формі акцій на основних біржах, починаючи з 2013 року, коли близнюки Вінклвосс невдало шукав схвалення від SEC.

Понад десять років регуляторне агентство виступало проти безлічі заявок від провідних компаній, посилаючись на незрілі криптовалютні ринки та потенціал для маніпуляцій, навіть якщо це затверджено ф’ючерсний ETF на біткойн у 2021 році. Ситуація змінилася, коли менеджер цифрових активів Grayscale подав до суду на SEC у 2022 році, стверджуючи, що агентство не схвалило спотову версію було «довільним і примхливим». Відтінки сірого виграв позов у ​​серпні 2023 року, прокладаючи шлях для конвертації свого давнього трасту Bitcoin в ETF, а також для виходу на ринок інших гравців, зокрема Fidelity та BlackRock.

Після тривалого падіння після обвалу FTX у листопаді 2022 року біткойн почав повзти вгору в очікуванні довгоочікуваного схвалення, перевищивши 40 000 доларів у грудні. Після оголошення SEC на початку січня ціни знову впали, оскільки почали це робити акціонери Grayscale вихід з нещодавно конвертованого Bitcoin ETF. Наприкінці січня біткойн опустився нижче 40 000 доларів, перш ніж відновитися, оскільки відтік Grayscale сповільнився, а гроші влилися в інші опціони.

Оскільки в середу біткойн перевищив 60 000 доларів, ETF продовжують розвивати імпульс, а клас активів зазнає рекордного припливу. У той час як у четвер потоки зменшилися, аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт зазначив на X, що обсяг у 4,7 мільярда доларів був би рекордним, якби не максимум попереднього дня в 7,7 мільярда доларів.

Іншим позитивним показником є ​​зростання популярності біткойн-ETF серед традиційних брокерів, зокрема інвестиційних банків Morgan Stanley повідомляється досліджуючи додавання спотових Bitcoin ETF на свої платформи.

Незважаючи на те, що ціни стрімко зростають, а вибух біткойна підтримає інші криптовалюти, включаючи ефір і доджкойн, попереду можливі попутні вітри. Bitcoin ETF Grayscale, який стягує вищу комісію, ніж інші опціони, продовжує відчувати стрімкі відтоки, в тому числі 600 мільйонів доларів у четвер.

Аналітики JPMorgan написав у середу заявив, що майбутній халвінг, який зменшить винагороду, яку отримують майнери біткойнів, може збільшити собівартість виробництва біткойнів і призвести до скорочення кількості працюючих майнерів. Як наслідок, за прогнозами аналітиків, подія удвічі може знизити ціну біткойна до 42 000 доларів.Source link

Поділіться своєю любов'ю