Біткойн ETF зберігатиме фактичні активи BTC, а не «паперові»

Аналітики біржових фондів (ETF) розвіяли чутки про те, що спотові біткойн-фонди будуть забезпечені «паперовими біткойнами» або частковими резервами. Натомість вони будуть повністю забезпечені самим активом, що означає, що емітентам потрібно буде завантажитися.

Чутки про підтримку біткойна біржові фонди циркулювали, посилюючи побоювання перед запланований січневий запуск.

Біткойн ETF, забезпечені BTC

Було кілька коментарів, які натякали, що продукти будуть забезпечені не активами, а «паперовими біткойнами». Минулого тижня засновник Deezy Денні Крогер сказав:

«Якщо біткойн-ETF — це лише «переведення, виведення готівки», здається, що це лише паперові біткойни, ні? Ймовірно, це найгірше, що може статися, і може призвести до нескінченного зниження цін».

Інші коментарі припускають, що вони можуть бути забезпечені частковим резервом. Часткові резерви – це системи, які банки використовують, зберігаючи лише частину готівки, депонованої в них.

Однак 28 грудня президент ETF Store Нейт Джерачі спростовано чутки.

«Спотові біткойн-ETF *насправді триматимуть* базовий біткойн, — сказав він, а потім додав: «Я бачу там більше коментарів про «паперові біткойни».

«Загальна вартість трасту буде *повністю забезпечена* фактичним біткойном. Крапка.

Детальніше: Як підготуватися до Bitcoin ETF: покроковий підхід

Аналітик Bitcoin ETF Джеймс Сейффарт сказав було «багато поганих біткойн-ETF-приймань». «Люди просто необізнані (будучи добрими) і надто довірливі», — сказав він перед тим, як підтвердити, що «Spot Bitcoin ETF БУДЕ тримати біткойни».

В окрему постГерачі сказав, що з 14 потенційними учасниками в перегонах наступні 48 годин «будуть дикі», оскільки емітенти отримують свої качки в ряд.

Поточними потенційними емітентами є Grayscale ARK, iShares, Bitwise, VanEck, WisdomTree, Invesco, Fidelity, Valkyrie, Global X, Hashdex, Franklin, Pando та 7RCC.

Крім того, 29 грудня є останнім терміном, встановленим Комісією з цінних паперів і бірж для подання остаточних документів і заявок.

Ark продає Grayscale Trust Holdings

У відповідних новинах, колега-аналітик ETF Ерік Балчунас повідомили що Ark продав усе, що залишилося Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) положення.

Він зазначив, що компанія витратила половину грошей, близько 100 мільйонів доларів, на купівлю акцій BITO. BITO — це ProShares Bitcoin Strategy ETF, перший у своєму роді, запущений у жовтні 2021 року.

Холдинги Ark BITO. Джерело: X/@EricBalchunas

«Таким чином, ARK тепер є другим за величиною власником BITO, хоча знову ж таки це тимчасове місце для паркування», — сказав він, перш ніж додати, що установи зазвичай використовують високоліквідні ETF для таких переходів.

Відмова від відповідальності

У дотриманні Проект довіри керівних принципів, BeInCrypto прагне неупередженого, прозорого звітування. Ця стаття має на меті надати точну та своєчасну інформацію. Проте читачам радимо перевірити факти самостійно та проконсультуватися з фахівцем, перш ніж приймати будь-які рішення на основі цього вмісту. Зверніть увагу, що наш Правила та умови, Політика конфіденційностіі Відмова від відповідальності були оновлені.Source link

Поділіться своєю любов'ю