Кеті Вуд покидає Grayscale і купує ф’ючерсний ETF на біткойн. Ось чому.

Автор Френсіс Юе

Один із біржових фондів Cathie Wood продав усі свої авуари Grayscale Bitcoin Trust через невизначеність щодо того, чи буде схвалено перетворення трасту на ETF.

Відповідно до щоденних оновлень фонду, ARK Next Generation Internet ETF Woods ARKW продав свої 2,25 мільйона акцій Grayscale Bitcoin Trust GBTC у середу та купив 4,32 мільйона акцій ProShares Bitcoin Strategy ETF BITO, який базується на ф’ючерсах на біткойни.

Цей крок відбувається напередодні кінцевого терміну 10 січня, коли Комісія з цінних паперів і бірж США має прийняти рішення щодо спотової заявки на біткойн ETF, поданої Wood’s ARK Investment Management and 21 Shares.

Кілька інших заявок на біткойн ETF, поданих BlackRock (BLK), Fidelity, Invesco (IVZ), VanEck та іншими, також очікують на схвалення SEC.

Багато учасників ринку очікують, що SEC схвалить біткойн ETF ARK та інші подібні продукти до кінцевого терміну.

Тим не менш, Вуд сказав, що ARKW продала свої холдинги Grayscale «через велику обережність», оскільки вони не впевнені, що перетворення буде схвалено на початку січня. “Це просто момент невизначеності між 8 і 10 січня”, – сказав Вуд в інтерв’ю Bloomberg TV.

У серпні федеральний апеляційний суд зобов’язав SEC скасувати свою відмову в перетворенні Grayscale в біткойн ETF.

Вуд сказав, що ARKW вирішила поки що зберегти свій вплив на біткойни через BITO, оскільки існують податкові та регуляторні невизначеності, що стосуються спотових заявок ETF на біткойни. «Ми точно не знаємо, хто буде схвалений і чи відповідає він усім критеріям, які поставила перед нами SEC», — сказав Вуд.

Баррі Сілберт з Grayscale у вівторок пішов у відставку з посади голови, заявила компанія в нормативній документації без розголошення причин.

Однак Вуд сказав, що зростання біткойна цього року та скорочення розриву між ціною GBTC і вартістю його чистих активів означають «подвійну хорошу новину» для ARK. Дисконт GBTC до вартості його чистих активів або ціни його біткойн-холдингів скоротився приблизно до 6,9% у середу з понад 40% у червні.

Згідно з даними CoinDesk, біткойн зріс понад 160% цього року, але все ще впав майже на 40% порівняно з піком у 2021 році.

За словами виконавчого директора компанії Майкла Сейлора, оскільки трейдери бажають схвалити спотовий біткойн ETF, MicroStrategy придбала в середу додаткові 14 620 біткойнів приблизно за 615,7 млн ​​доларів США, збільшивши загальну кількість біткойнів приблизно до 189 150.

-Френсіс Юе

Цей вміст створено компанією MarketWatch, якою керує Dow Jones & Co. MarketWatch публікується незалежно від Dow Jones Newswires і The Wall Street Journal.

 

(КІНЕЦЬ) Dow Jones Newswires

12-28-23 1255ET

Авторське право (c) 2023 Dow Jones & Company, Inc.

Source link

Поділіться своєю любов'ю