Dow Jones падає на несподіваних зверненнях по безробіттю; Кеті Вуд покращує позиції біткойнів

Промисловий індекс Dow Jones Industrial Average піднявся в четвер вранці після того, як початкові заявки на безробіття в Міністерстві праці зросли більше, ніж очікувалося. Тим часом компанія відомого інвестора Кеті Вуд Ark Invest у середу похитнула свої позиції щодо біткойнів.
XПісля відкриття дзвінка Dow Jones Industrial Average піднявся на 0,2%, тоді як S&P 500 також виріс на 0,2%. Технологічний індекс Nasdaq піднявся на 0,25% вранці.

Серед нас біржові фондитрекер Nasdaq 100 Invesco QQQ Trust (QQQ) піднявся на 0,2%, тоді як SPDR S&P 500 ETF (ШПИГУН) виріс на 0,15% на початку четверга.

Ціни на нафту збільшили втрати в середу, оскільки ф’ючерси West Texas Intermediate в четвер вранці впали більш ніж на 1%, впавши нижче 74 доларів за барель. Раніше цього тижня ціни на нафту WTI закрилися на найвищому рівні з кінця листопада.


Прогноз фондового ринку 2024: м’яке приземлення може не принести прибутків, на які ви очікуєте


Кеті Вуд, заявки на безробіття

У середу Інтернет ARK наступного покоління Кеті Вуд (ARKW) біржовий фонд придбав понад 4,3 мільйона акцій Proshares Bitcoin Strategy ETF (БІТО), відповідно до щоденних торгових звітів. Позиція біткойн ETF коштує приблизно 92 мільйони доларів з урахуванням ціни закриття в середу. Як позиція в 5%, це шоста за величиною частка в портфелі.

Покупка відбулася, коли ARKW ETF продав усі свої 2,2 мільйона акцій Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC), яка коштувала близько 80 мільйонів доларів. ARKW також продала 148 885 акцій Coinbase Global (МОНЕТА). Акції COIN завершили середу приблизно на 62% вище базової точки покупки 114,43. Акції впали майже на 2% на початку четверга.

Ціна біткойна впала приблизно на 1% за останні 24 години до приблизно 42 700 доларів США, за даними Coindesk.

Рано в четвер кількість перших звернень по безробіттю зросла більше, ніж очікувалося, до 218 000 проти 205 000 за попередній тиждень. Очікувалося, що їх кількість зросте до 210 тисяч.

Нарешті, незавершені продажі будинків від Національної асоціації ріелторів залишилися без змін у листопаді, нижче прогнозів зростання на 0,8%. Продажі незавершених будинків впали на 1,5% у жовтні.


Останній інформаційний бюлетень IBD MarketDiem дає вам корисні ідеї щодо акцій, опціонів і криптовалют прямо у вашій папці “Вхідні”


Dow Jones наближається до нового максимуму

Композитний індекс Nasdaq, Nasdaq 100 і S&P 500 піднялися в середу на 0,1%-0,2%. А Dow Jones Industrial Average зріс на 0,3%, завдяки тому, що дев’ять із 30 його компонентів підвищилися на 1 пункт або більше.

Колонка «Велика картина» за середу прокоментував: «Оскільки до триденних новорічних канікул у 2023 році залишилося лише дві торгові сесії, цього тижня, ймовірно, не буде ніяких важливих економічних даних. Щотижневі заявки на безробіття з’являться рано в четвер. У січні акції ринок вітатиме свіжі новини на ринку праці за грудень, а також останні новини про споживчі ціни».

Зараз важливий час для читання Колонка IBD The Big Picture на тлі триваючого зростання фондового ринку. Обов’язково прочитайте, як інвестувати під час триваючого висхідного тренду.


Дізнайтеся, як розраховувати фондовий ринок за допомогою ринкової стратегії ETF IBD


Найкращі акції для купівлі та перегляду

Гравець у Чудову сімку Алфавіт (GOOGL), Таблиця лідерів IBD член Datadog (DDOG), Monday.com (MNDY), Netflix (NFLX) і Сніжинка (СНІГ) — разом із компонентами Dow Jones Amgen (AMGN), Гусениця (КІШКА) і Віза (В) — це одні з найкращих акцій, які варто купувати та спостерігати під час поточного зростання ринку.

Datadog фігурує в цьому Колонка «Акції поблизу зони купівлі»..


Отримуйте сповіщення про купівлю та продаж лідерів фондового ринку в режимі реального часу за допомогою IBD Leaderboard


Dow Jones: CAT перебирає точки покупки

Лідер у сфері виробництва ліків Amgen наближається до офіційної точки покупки 288,46 на фоні зростання на 0,9 у середу. Тим часом акції минулого тижня піднялися вище раннього входу в 282,73. Акції AMGN зросли на 0,6% на початку четверга.

Гігант важкого машинобудування Caterpillar закрився далі після тригера покупки 293,88 з зростанням на 0,8% у середу. У четвер вранці акції CAT знизилися.

Лідер платежів Visa залишається в діапазоні покупок вище 250,06 в базі кубків, згідно з даними Розпізнавання образів IBD MarketSmith. Акції V у четвер трохи виросли.


4 акції з найбільшим зростанням, на які варто звернути увагу Ралі фондового ринку


Алфавіт, Netflix у купівлі

Алфавіт перебуває в діапазоні купівлі після точки купівлі 139,42 у чашці з ручкою після прориву минулого тижня. Акції GOOGL впали на 0,4% на початку четверга.

Netflix входить до числа найкращих акцій для купівлі та перегляду, оскільки в середу вона зросла на 0,1%. Минулого тижня стрімінговий гігант перевищив точку покупки 482,70 у чашці з ручкою. У четвер вранці акції NFLX впали на 0,4%.

Таблиця лідерів IBD акції Datadog прориваються після альтернативного тригера покупки на рівні 120,26 після значного зростання за останні тижні. У четвер акції DDOG впали на 0,4%.

Monday.com продовжує триматися трохи вище 185,81 точки покупки в чашці з ручкою після зростання на 0,2% у середу, відповідно до IBD MarketSmith. Акції MNDY впали на 0,3% у четвер.

Лідер у галузі штучного інтелекту Snowflake перебуває в діапазоні купівлі після точки покупки чашки з ручкою 192,66. Акції SNOW дещо знизилися в четвер, приблизно на 3% вище тригера покупки.

Найкращі ставки в сьогоднішній акції

Це чотири найкращі акції на сучасному фондовому ринку, включаючи лідера Dow Jones.

Назва компанії символ Правильна точка покупки Тип пункту покупки
Прикладні матеріали (AMAT) 145,86 Альтернативний запис
Гусениця (КІШКА) 293,88 Основа чашки
Netflix (NFLX) 482,70 Чашка з ручкою
Сніжинка (СНІГ) 192,66 Чашка з ручкою
Джерело: дані IBD станом на 28 грудня 2023 р

Приєднуйтеся до експертів IBD, які аналізують провідні акції в поточному ралі фондового ринку на IBD Live


Чудова сімка акцій: Nvidia, Tesla

Ще два Чудова сімка акцій Nvidia (NVDA) зросла на 0,3%, тоді як Тесла (TSLA) впав на 0,4% на початку торгів у четвер.

Гігант графічних процесорів Nvidia піднявся на 0,3% у вівторок, все ще перебуваючи в зоні купівлі вище 476,09 подвійного дна.

Гігант електромобілів Tesla піднявся на 0,6% вранці в четвер після зростання на 1,6% у вівторок. Переїзд вівторок поставив Акції Tesla назад вище раннього входу на 252,75 і в зону покупки. Tesla має великий шаблон подвійного дна зі звичайною точкою покупки 278,98

Лідери Dow Jones: Apple, Microsoft

Два Акції Dow Jones у Чудовій сімці, Яблуко (AAPL) і Microsoft (MSFT), торгується вище після сьогоднішнього відкриття фондового ринку.

Акції Apple зросли на 0,1% у середу, перервавши чотириденну серію втрат. Акції тестують свій початковий рівень 192,93 після прориву 5 грудня. У четвер акції Apple виросли на 0,4%.

Акції Microsoft у середу знизилися, перервавши триденну серію виграшів. Акції залишаються скромно вищими за точку купівлі 366,78. У четвер вранці акції програмного гіганта зросли на 0,1%.

Обов’язково слідкуйте за Скоттом Лехтоненом на X, раніше відомому як Twitter, за адресою @IBD_SLehtonen щоб дізнатися більше про акції, що розвиваються, і промисловий індекс Dow Jones.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ:

Найпопулярніші акції, які можна купити та переглянути

Дізнайтеся, як розраховувати ринок за допомогою ринкової стратегії ETF IBD

Знайдіть найкращі довгострокові інвестиції з довгостроковими лідерами IBD

Nvidia, Tesla, Meta розкривають правила для ралі Санта-Клауса та не тільки

Спотові бали купівлі та сигнали про продаж із розпізнаванням шаблонів MarketSmithSource link

Поділіться своєю любов'ю