Біткойн і S&P готові сповільнитися – Час купувати золото?

Востаннє я оновлював інформацію про акції пару тижнів тому, я продовжував припускати, що ралі не закінчилося.

На тижневому таймфреймі верхня ціль смуги Боллінджера, яку я пропонував як ціль, перемістилася вгору – як функція розширення діапазону. Нижче наведено оновлення цієї діаграми. Акції мають підвищитися? Можливо, але зараз, на мою думку, швидкість підйому серйозно ризикує сповільнитися (як мінімум); немає нічого поганого в тому, щоб взяти хоч трохи грошей зі столу.

Я дійсно думаю, що акції продовжуватимуть рости – до тих пір, поки для цього не з’явиться причина FED вжити заходів для послаблення фінансових умов. Коли це почнеться, я міг би уявити, що з’являється сценарій нахилу надії, коли ціна розвиває модель нижчих максимумів і нижчих мінімумів, викликаних тим, що ринок може інтерпретувати як безсилу серію з 25 BP скорочень.

Чи буде наведений вище сценарій позитивним для золото якщо зіграє? Я, звичайно, так думаю, і фізичні стекери можуть продовжувати діяти відповідно. Тим не менш, я все ще думаю, що короткострокова ймовірність така золото зайде в жовту опорну зону; можливість для биків?

Bitcoin нарешті демонструє ознаки (дещо) уповільнення в діапазоні 42k. Я маю почуття час купити занурення Bitcoin може збігатися з часом купівлі дипу золото. На 4-годинному графіку нижче показано лінію підтримки, яка, на мій погляд, у разі її порушення, ймовірно, призведе до зниження цін.

Дякую і гарного тижня.Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль для забезпечення точності наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю