Сенатор США Елізабет Уоррен представляє законопроект про «придушення» біткойнів і криптовалют

Сьогодні сенатор США Елізабет Воррен введено законодавство, щоб усунути її занепокоєння щодо ймовірного зловживання цифровими валютами в незаконній діяльності, посилаючись на відмивання грошей, торгівлю наркотиками, ухилення від санкцій тощо.

Законопроект, підтриманий коаліцією в Банківському комітеті, знаменує значний поштовх для посилення нагляду та регулювання в сфері біткойнів і криптовалют. Посилаючись на ризики, пов’язані з криптовалютами, сенатор Уоррен підкреслив, що цифрові валюти використовуються як шлях до злочинної діяльності, і це необхідно вирішувати за допомогою суворої нормативної бази.

«Міністерство фінансів чітко дає зрозуміти, що нам потрібні нові закони, щоб придушити використання криптовалюти для того, щоб терористичні групи, країни-ізгої, наркобарони, угруповання програм-вимагачів і шахраї могли відмивати мільярди вкрадених коштів, ухилятися від санкцій, фінансувати незаконні програми зброї та отримати прибуток від руйнівних кібератак», – сказав Воррен. «Я радий, що п’ять нових сенаторів приєдналися до боротьби за вжиття заходів, у тому числі три члени банківського комітету – наш двопартійний законопроект є найжорсткішою пропозицією на столі, спрямованою на боротьбу з незаконним використанням криптовалюти та надання регуляторам більше інструментів у їх наборі інструментів. »

Законопроект сенатора Воррена має на меті встановити суворіші вимоги до звітності шляхом розширення обов’язків Закону про банківську таємницю (BSA), включаючи вимоги «Знай свого клієнта» (KYC), подавати звіти про «транзакції, пов’язані з нерозміщеними гаманцями» тощо. Усе це намагається закрити «лазівки та привести екосистему цифрових активів у більш відповідний режим».

Цей законопроект схвалено Інститутом банківської політики, Асоціацією банкірів Массачусетса, Transparency International US, Global Financial Integrity, Національною асоціацією окружних прокурорів, Головними шерифами округів Америки, Асоціацією шерифів Массачусетса, AARP, Національним центром споживчого права та Національною лігою споживачів.

Запропонований закон був прийнятий у той час, коли популярність і впровадження біткойнів різко зросли в усьому світі, особливо в Сполучених Штатах. У наступному місяці Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) повинна буде прийняти рішення про те, чи затверджувати перше місце США Обмін біткоіни торговий фонд (ETF) чи ні, який у разі схвалення може мати масовий інституційний та роздрібний попит на BTC.

Минулого четверга сенатор Уоррен вийшов у прямому ефірі на CNBC, заявивши, що Північна Корея використовує біткойн і криптовалюту для фінансування майже половини своєї програми ядерної зброї.

Погляди та думки, висловлені в цьому документі, є поглядами та думками автора і не обов’язково відображають погляди та думки Nasdaq, Inc.Source link

Поділіться своєю любов'ю