Біткойн коливається, ефір різко зростає після того, як SEC дала зелене світло запуску американських біткойн ETF

Омар Маркес | Lightrocket | Getty Images

Bitcoin коливався навколо рівної лінії вище ввечері в середу після Комісії з цінних паперів і бірж дали зелене світло для перших в історії спотових біткойн-ETF, які будуть торгувати в США, як і очікувалося.

Криптовалюта скоротилася попередні втрати і востаннє торгувався на рівні $46 671,22, згідно з Coin Metrics. Тим часом ціна о ефіру злетіла на 15,5% до 2606,00 доларів США, що є найвищим рівнем з травня 2022 року. Востаннє вона зросла на 14,5% до 2586,54 доларів США.

Значок фондової діаграмиФондова діаграма значок

Біткойн стирає попередні втрати після того, як SEC дала зелене світло біткойн ETF

Схвалення ETF є переломним моментом для криптоіндустрії, яка вперше прагнула запустити біткойн ETF більше 10 років тому. Відтоді з’явився оптимізм Велика юридична перемога Grayscale проти SEC у серпні через відмову регулятора дозволити йому конвертувати свій популярний Bitcoin Trust (GBTC) в ETF. Відтоді ціна флагманської криптовалюти зросла на 80%.

Після рішення SEC біткойн спочатку знизився, як і очікували багато трейдерів. Хоча об’єм надходжень у нові фонди, як тільки вони почнуть торгувати, ще належить з’ясувати, багато хто все ще очікує, що ETF біткойнів сприятимуть зростанню попиту та, зрештою, ціни на біткойн.

«Обсяги торгів майже на кожній біржі зросли протягом останніх 24 годин, і не було б несподіванкою, якщо б вони продовжували зростати протягом тижня», — сказав Кріс Мартін, керівник відділу досліджень Amberdata.

Поки біткойн був на паузі, акції майнінгу, які виграють від зростання ціни біткойна та, як правило, відображають довгострокові настрої інвесторів щодо біткойна, отримали значний поштовх. Фаворити Уолл-стріт Ірис Енергія і CleanSpark піднялися на 6% і 7% відповідно в позаурочний час. Цифровий марафон набрав 6% і Риот Платформи додано 5%.

Тим часом зростання ефіру підтримало інші монети в екосистемі Ethereum. Токен прив'язаний до Багатокутник отримав 13%, Ланка ланцюга просунувся на 11% і Uniswap злетів на 14%.

«Тепер, коли спекуляції щодо біткойн-ETF втілилися в життя, схоже, що трейдери обертаються на ефір, щоб випередити наступний наратив, ETH ETF, тоді як ETH виглядає відносно дешево порівняно з більшістю інших токенів», — сказав Конор Райдер, керівник дослідження. у компанії стейблкойнів Ethena Labs.

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) має прийняти рішення щодо спотових заявок ETH ETF, починаючи з травня. BlackRock, InvescoArk і VanEck є одними з компаній, які чекають на затвердження, а також Grayscale, яка прагне змінити існуючі Ethereum Trust (ETHE) в ETF.

«Вся справа в тому, щоб випередити наративи — біткойн підвищився порівняно з ефіром за останні шість місяців завдяки спотовим спекуляціям ETF, і схвалення ETF порушує цю історію», — сказав Райдер. «Тим часом ETH намагався знайти будь-яку динаміку і був нижчим порівняно з більшістю менших мереж рівня 1» або блокчейн-мереж, таких як Solana та Cardano.

У 2023 році ефір відставав від біткойна, подорожчавши лише на 90% порівняно з 157% біткойна.

Source link

Поділіться своєю любов'ю