Біткойн-кити продовжують купувати: накопичення 5 мільярдів доларів за 10 днів підживлює ринкові спекуляції

Ціна флагманської криптовалюти біткойн ($BTC) різко зросла протягом останніх кількох місяців і нещодавно перевищила позначку в 50 000 доларів США вперше з грудня 2021 року. Тим не менш, кити BTC не задоволені і продовжують йти. накопичення.

Наразі біткойн торгується вище 52 000 доларів США після того, як за останні шість місяців він зріс майже на 100% через ажіотаж навколо запуску спотових біржових фондів біткойн (ETF) у Сполучених Штатах, а також попиту на криптовалюту, який ці кошти викликали. Згідно з даними BitMEX Research, ці ETF залучили чисті потоки понад 4,5 мільярда доларів з моменту запуску.

За словами популярного криптовалютного аналітика Алі Мартінеза, біткойн-кити – тобто адреси з великою кількістю BTC – разом додали понад 100 000 BTC до своїх активів за останні десять днів, тобто накопичення склало понад 5 мільярдів доларів.

Незрозуміло, чи були включені чи виключені біткойн-адреси спотових біткойн-ETF у даних, але це підкреслює зростаючий тиск на пропозицію біткойна напередодні майбутньої події вдвічі в квітні, що зменшить винагороду майнерів coinbase за пошук блоків.Деякі аналітики зробили різні прогнози щодо підвищення цін на біткойни на основі потенційного шоку пропозиції, що виникне після халвінгу, оскільки нова пропозиція BTC на ринку в цьому випадку скоротиться вдвічі.

Туур Демістер, популярний криптовалютний аналітик і ранній проповідник біткойнів, наприклад, передбачив, що вартість біткойна злетить до від 200 000 до 600 000 доларів США до 2026 року завдяки державній допомозі та стимулам у трильйони доларів.

Ентоні Скарамуччі, засновник SkyBridge Capital, дотримувався прогнозу щодо значного зростання ціни на криптовалюту, припускаючи, що ціна на момент падіння біткойна вдвічі, помножена на чотири, вказує, куди може рухатися ціна біткойна в цьому циклі. Ця методологія призводить його до вважають, що його прогноз ціни в 170 000 доларів США є консервативним, враховуючи поточний імпульс.

Рекомендоване зображення через Unsplash.

Source link

Поділіться своєю любов'ю