Біткойн зупинився нижче 52 тисяч доларів, аналітик прогнозує корекцію на 20-40%.

Крипторинок продемонстрував ознаки виснаження під час торгів у п’ятницю, оскільки біткойн (BTC) бикам не вистачило імпульсу, щоб досягти прориву вище $53 000. У той же час постійна інфляція змусила інвесторів на фінансових ринках переглянути свої плани щодо просування вперед, оскільки, схоже, ФРС може знизити процентні ставки не раніше червня.

«Я не розумію, чому люди здивовані тим, що PPI та CPI вийшли гарячішими, ніж очікувалося. Інфляція була гарячою протягом останніх кількох місяців», — сказала співзасновник Banrion Capital Management і головний інвестиційний стратег Вікторія Біллс у розмові з Kitco Crypto. «Раніше те, як люди оцінювали фінансові ринки, не враховувала інфляцію, тому що нам не потрібно було турбуватися про відсоткові ставки. Але тепер, коли у нас високі процентні ставки, PPI та CPI стали дуже важливими для того, щоб люди могли зрозуміти, коли ставки впадуть».

«Ширше ринкове очікування полягає в тому, що всі, принаймні банкіри та люди з Уолл-стріт, дійсно хочуть зниження процентних ставок, тому що це означає, що вартість запозичень і кредитів значно зменшиться», — сказала вона. . «Це означає, що вони можуть позичати капітал за нижчими ставками, що дає їм змогу вільніше циркулювати гроші в економіці».

Акції коливалися між позитивною та негативною територією в п'ятницю, але зрештою піддалися негативним прогнозам, які охопили ринок. На момент закриття індекси S&P, Dow і Nasdaq були в мінусі, впавши на 0,48%, 0,37% і 0,82% відповідно.

Дані, надані TradingView, показують, що біткойн продовжував торгуватися в бік у діапазоні від 51 600 до 52 620 доларів США, при цьому ведмеді повільно відбивалися від сили биків, оскільки вони прагнуть знизити BTC до рівня нижче 50 000 доларів.

BTC/USD Графік від TradingView

Оскільки ринок зараз консолідується, «Останнє питання полягає в тому, якою буде ціна біткойна в наступний період», сказав Засновник MN Trading Міхаель ван де Поппе.

«Ціна біткойна прискорюється. Перед ETF ралі з $25 000 до $49 000 [took] місце. З тих пір настрої швидко змінилися в бік ультранегативних настроїв, вказуючи на те, що ринки повинні були знизитися до 30 тисяч доларів через відтік GBTC», — сказав він. «Однак ринки повернулися з 39 тисяч доларів, що вказує на величезний інтерес до спотових ETF біткойн, що призвело до піку в 53 тисячі доларів і постійного притоку».

Поппе попередив, що приймати торгові рішення на основі настроїв небезпечно, оскільки «настрої завжди є неправильним показником».

«Сила ринків [is] відображено у фактичній ціновій дії, і настрої завжди перевищують, оскільки емоції відображаються в сценаріях, отже, чому емоції погано впливають на торгівлю/інвестиції», – сказав він. «Емоції завжди перевершують реальність, а настрої на милю перевищують цінову дію, тому люди починають втрачати гроші. Ринки завжди встановлюють ціни на події, подобається вам це чи ні».

Грунтуючись на цьому розумінні та поточній ціновій динаміці біткойна, Поппе сказав, що «відносно суворий і простий ігровий план» надалі має включати план торгівлі та план інвестування.

«Зрештою, угода визначається на горизонті, коли ви прагнете утримати актив (включно з часовими рамками, які ви використовуєте для аналізу), — сказав він. «Якщо ваші горизонти відносно короткі, тоді, можливо, не буде +EV, щоб купити актив, який подорожчав на 35% за 10 днів (біткойн). Те саме стосується цілей свінг-трейдингу».

«Припустимо, що ризики корекції зросли», — сказав Поппе. «Якщо ви думаєте, що ймовірність корекції до 45 тис. доларів становить 30-35%, а ймовірність потенційного підвищення до 60 тис. доларів — 60%, можливо, прийняти угоду буде -EV. Якщо ринок коригує 20% з $55 тис. до $46 тис., то шанси на висхідний рух проти продовження вниз змінюються на користь довгої позиції. Це методологія, на якій слід зосередитися, коли справа доходить до торгівлі».

Ваш план інвестування «зводиться до вашої схильності до ризику та горизонту», – сказав він. «Якщо ви хочете почати інвестувати, я б запропонував дочекатися стандартної корекції біткойна на 20-40%. Ви торкнетеся кількох важливих моментів: купівля на виправлення (протилежність настрою на той момент) і вміння контролювати ці емоції».

«Однак якщо у вас на горизонті 2-3 роки, і ви очікуєте побачити біткойн на рівні 150 тис. доларів США в цьому вікні, тоді немає великих проблем у тому, щоб розпочати масштабування за такими цінами», — додав він. «Знову ж таки, є більше підтверджень для входу на ринки під час корекції, ніж під час поштовху вгору».

Що стосується особистих очікувань, Поппе сказав, що останні макроекономічні події, включаючи звіти про CPI та PPI, «вказують на те, що ми побачимо корекцію».

За його словами, до такого результату може призвести кілька факторів, у тому числі скорочення потоків у спотові BTC ETF або продаж біткойнів «іншими сторонами, задіяними на ринках за межами ETF», що може призвести до «зміни настроїв і істотного виправлення».

«Ці виправлення, з урахуванням поточних настроїв, будуть швидкими», — попередив він. «Я точно не знаю, звідки це станеться, але, враховуючи дані, розумно підозрювати, що ринки досягають піку в межах 53-58 тисяч доларів і отримають корекцію на 20-40% з цього моменту».

“Чи буде це в найближчі тижні, чи це буде в березні, я не знаю”, – підсумував Поппе. «Що я знаю, це те, що ринки рухаються органічно і мають ці корекції, незважаючи на загальні настрої».

Альткойни змішані, щоб завершити тиждень

Альткойни закінчили тиждень неоднозначно: незначна більшість токенів у топ-200 торгувалися в мінусі в п’ятницю.

Щоденні показники ринку криптовалют. Джерело: Coin360

Livepeer (LPT) очолив зростання зі зростанням на 74,9%, тоді як Worldcoin (WLD) піднявся на 31%, а Siacoin (SC) отримав 20,2%. VeThor Token (VTHO) очолив програші зі зниженням на 17,8%, за яким слідує втрата на 17,45% для Nervos Network (CKB) і падіння на 12,9% для ZetaChain (ZETA).

Загальна ринкова капіталізація криптовалюти зараз становить 1,94 трильйона доларів, а рівень домінування біткойна становить 52,5%.

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.Source link

Поділіться своєю любов'ю