Genesis схвалив продаж акцій Grayscale Bitcoin Trust на 1,6 мільярда доларів

Суддя у справах про банкрутство США надав збанкрутілому відділу криптотрейдингу та кредитору Genesis дозвіл продати свої акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму 1,6 мільярда доларів, згідно з судовою заявою.

Разом з акціями GBTC Genesis також продасть свої акції Grayscale Ethereum Trust (ЕТЕ) і Grayscale Ethereum Classic Trust (ETCG) як частина плану фірми щодо погашення своїх кредиторів.

Затвердження було зроблено незважаючи на заперечення Digital Currency Group, материнської компанії Genesis, щодо потенційної передчасності продажу по відношенню до загального плану банкрутства. Раніше сьогодні вранці DCG стверджував, що план призведе до переплати кредиторам.

У судовій заяві DCG стверджувала, що план погашення «непропорційно надає перевагу невеликій контрольній групі кредиторів перед іншими» і що «DCG не може підтримати такий план, і суд не повинен його схвалювати».

Найбільша проблема? За даними DCG, деякі кредитори отримають набагато більше, ніж інші, оскільки ціни на цифрові активи такі Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH) зросли після банкрутства Genesis у січні 2023 року.

Але суддю це не переконало.

Genesis прагне використати отримані кошти для повернення коштів клієнтам і уникнення щомісячних комісій, пов’язаних із угодами про довірче управління. Ця розробка є лише частиною ширшого плану ліквідації Genesis, який включає розрахунки з регулюючими органами для визначення пріоритетності виплат клієнтам. Майбутнє судове засідання розглядатиме затвердження всього плану банкрутства Genesis 26 лютого.

Вперше Genesis зіткнувся з проблемами в листопаді 2022 року. Раніше було відомо, що фірма видала позики на мільярди збанкрутілому хедж-фонду Three Arrows Capital. Але коли все почало розвалюватися для Alameda Research і FTX, для Genesis справи стали ще жахливішими. Компанія подала заяву про захист від банкрутства за розділом 11 січень 2023 р.

Тим часом схвалення судді означає, що GBTC зазнає більшого тиску продажів після того, як спостерігав його хвилю за останній місяць. Після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила Grayscale конвертувати GBTC у спотовий біткойн ETF, було кілька тижнів інтенсивної торгівлі новинами, оскільки інвестори ліквідували свої акції GBTC.

Джерело: CoinGlass

Навіть зважаючи на постійні відтоки з моменту конвертації GBTC, фонд безперечно є домінуючим продуктом у просторі.

Його активи в управлінні приблизно в чотири рази перевищують активи BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT), який тільки цього тижня перевищив рубіж у 5 мільярдів доларів. Цей показник важливий, оскільки він означає, що IBIT подвоїла свою комісію з початкових 0,12% до 0,25%.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю