Уоррен Баффет налаштований на біткойн? Berkshire Hathaway отримує великі прибутки від криптовалютних інвестицій

Мабуть, найвідоміший цінний інвестор усіх часів Уоррен Баффет категорично проти біткойна та інших криптовалют, кажучи: «Ви не можете оцінити біткойн, тому що це не цінний актив». Баффет і його холдингова компанія Berkshire Hathaway Inc. були добре відомі своїми інвестиціями в стабільні та прибуткові компанії.

Баффет вірить в інвестиції, які створюють цінність, замість того, щоб покладатися на настрої інвесторів. «Якщо ви купуєте щось на кшталт біткойна або якусь криптовалюту, у вас насправді немає нічого, що хоч би щось принесло. Ви просто сподіваєтеся, що наступний хлопець заплатить більше».

Ця стратегія була прибутковою протягом десятиліть, що дозволило Berkshire Hathaway стати однією з найбільших і найприбутковіших компаній у світі. Інвестори в усьому світі звертаються до Баффета та його компаній за інвестиційними порадами та рекомендаціями.

Не пропустіть:

Однак рішуча антикриптова позиція Баффета може змінитися після перегляду показників фірми у 2023 році. Найефективнішою інвестицією у 2023 році для Berkshire Hathaway була бразильська фінтех-компанія Nu Holdings Ltd.. Компанії належить Nubank, необанк, який пропонує кредитні картки та банківські послуги як а також криптотрейдинг для користувачів. Він пропонує 15 різних жетонів, а також власний корисний токен під назвою Nucoin.

Компанія стала публічною у грудні 2021 року, але отримала підтримку від Баффета та Berkshire під час фінансування серії G, коли Berkshire інвестувала в компанію 500 мільйонів доларів. Пізніше Баффет збільшив свою частку ще на 500 мільйонів доларів на загальну суму 1 мільярд доларів, інвестованих на початку 2022 року.

Інвестиції окупилися дуже добре, оскільки Бразилія мала дуже відкриту та сприйнятливу позицію щодо криптовалюти. У 2023 році ціна Nu Holdings зросла на 93%. Ці величезні прибутки зробили Nu Holdings найприбутковішою інвестицією в портфелі Berkshire Hathaway на 2023 рік. Ця інвестиція особливо дивна, враховуючи високі показники акцій в інших секторах, наприклад у технологічному.

Баффет не продав свої інвестиції в Nu Holdings, що потенційно означає, що він налаштований на оптимізацію акцій у найближчі місяці чи роки.

Враховуючи нерішучість Баффета інвестувати в криптовалюту напряму, це може відкрити очі для легендарного інвестора. Оскільки компанія оглядається на 2023 рік, висока ефективність її інвестицій, пов’язаних з криптовалютою, може змусити її розглянути інші криптовалютні акції або навіть самі криптовалюти.

Хоча криптовалюта та цифрові токени не відповідають основним інвестиційним тезам Баффета, неможливо сперечатися з перевагами, які вони можуть надати інвесторам. Наприклад, у 2023 році біткойн подорожчав більш ніж на 150%, обійшовши всі інвестиції в портфелі Баффета.

Оскільки криптовалюта стає все більш поширеною і стає частиною основного інвестування, буде цікаво подивитися, чи поступляться Баффет і Berkshire і продовжать свої інвестиції в криптоакції або навіть такі основні токени, як біткойн.

Читати далі:

«СЕКРЕТНА ЗБРОЯ АКТИВНИХ ІНВЕСТОРІВ» Зарядіть свою гру на фондовому ринку за допомогою торгового інструменту №1 «новини та все інше»: Benzinga Pro – Натисніть тут, щоб розпочати 14-денну пробну версію зараз!

Отримати останній аналіз запасів від Benzinga?

Ця стаття Уоррен Баффет налаштований на біткойн? Berkshire Hathaway отримує великі прибутки від криптовалютних інвестицій спочатку з'явився на Benzinga.com

© 2024 Benzinga.com. Benzinga не надає інвестиційних консультацій. Всі права захищені.

Source link

Поділіться своєю любов'ю