Приріст акцій біткойн-майнерів перевищив біткойн. Халвінг може це змінити.

Ключові висновки

  • Приріст акцій біткойн-майнерів випереджає ціну біткойна.
  • Халвінг, який відбудеться в квітні, скоротить винагороду для майнерів і може підвищити ціну біткойна через меншу пропозицію нових монет.
  • Гравці галузі кажуть, що найефективніші майнери будуть найкраще підготовлені для виконання халвінгу.

Акції біткойн-майнерів випереджають ціну біткойна, яка досягла найвищого рівня з 2021 року, оскільки криптовалюта стає мейнстрімом з нещодавнім схвалення біткойн-біржового фонду (ETF).

Однак ці досягнення можуть не зберегтися для деяких майнерів через чотири роки удвічі— коли винагороду отримують майнери видобуток корисних копалин скорочується наполовину, щоб забезпечити дефіцит біткойнів — це станеться в квітні. Зменшення вдвічі призводить до того, що кількість створених нових монет скорочується на 50%, а винагороди майнерам скорочуються вдвічі.

Падіння доходу може бути певною мірою компенсовано зростанням цін на біткойни внаслідок зменшення пропозиції нових монет. Але компаніям з менш ефективними машинами та операціями може бути важче.

Майнерам з вищими витратами на електроенергію або низькоефективними машинами «буде важко видобувати прибутки після халвінгу», — сказав головний операційний директор Luxor Technology Етан Вера. Luxor надає послуги та продукцію для гірничодобувної промисловості. «Багато компаній застрягли в контрактах на електроенергію або отримують вигоду від верхнього валового доходу і, таким чином, можуть продовжувати видобуток, незважаючи на те, що це не прибутково. Компанії» баланси визначить, як довго вони зможуть вижити, роблячи це».

Халвінг стався на тлі відновлення інтересу до біткойнів після Комісія з цінних паперів і бірж схвалив 11 заявок на біткойн ETF у січні, прокладаючи шлях для доступу інвесторів альтернативний актив легше.

TradingView


Переможці та переможені

У січні Кантор Фіцджеральд проаналізував 13 біткойн-майнерів і виявив, що за тодішньої ціни біткойна в 40 000 доларів лише два майнери, CleanSpark (CLSK) і Bitdeer (BTDR), зможе отримати прибуток від майнінгу. Але при ціні понад 50 000 доларів більше майнерів було б прибутковим. Найвищі витрати зазнали Hut 8 (ХАТИНКА) і Argo Blockchain (АРБК). Кожна монета коштує їм 60 360 і 62 276 доларів відповідно.

Hut 8 і Argo Blockchain не відповіли на запити про коментарі.

Riot Platforms (БУНТ) сказав, що позиціонував себе як один із «найдешевших майнерів» перед уловлюванням. За даними Кантора Фіцджеральда, він займає третє місце за найнижчою ціною — майже 44 000 доларів за монету.

«Riot також має намір використовувати нашу здатність отримувати біткойни зі значною знижкою до поточної ринкової ціни, зберігаючи більшу частку нашого щомісячного виробництва біткойнів у найближчій перспективі», — йдеться в заяві компанії в січні. «Це стало можливим завдяки нашому сильному профілю ліквідності та ще більше зміцнить нашу позицію як одного з найбільших власників біткойнів».

Кантор Фіцджеральд


Marathon Digital (MARA) готується до халвінгу, маючи на руках багато готівки.

«Ми маємо бути стійкими», — сказав головний виконавчий директор Фред Тіль у відео минулого місяця. «Якщо ціна біткойна, скажімо, впаде до 30 000 доларів США під час халвінгу, небагато майнерів зможуть працювати прибутково, і скільки майнерів мають достатньо готівки на балансі, щоб вижити від 6 до 12 років. місяців, можливо, 24 місяці, перш ніж майнити знову стане прибутковим, коли біткойн знову підніметься вгору?”

Вартість монети Marathon становить 50 559 доларів США, що робить його прибутковим за сьогоднішню ціну.

За словами виконавчого голови Метью Шульца, майнер біткойнів CleanSpark, який, за словами Кантора Фітцджеральда, є прибутковим із вартістю майже 37 000 доларів за монету, очікує, що близько 30% машин, які зараз хешують, будуть змушені відключатися. Це можливість для зростання.

«Ми агресивно шукаємо можливості для M&A“купити об'єкти та інфраструктуру”, – сказав Шульц.

Source link

Поділіться своєю любов'ю