Біткойн-майнери виграли судову боротьбу, щоб мовчати про використання енергії

Криптомайнери успішно заблокували опитування Міністерства енергетики (DOE) щодо споживання енергії біткойнами в США. Федеральний суддя видав тимчасовий обмежувальний наказ, який не дозволяє Міністерству освіти продовжувати збір даних.

Промислові групи поспішили оскаржити цей крок у суді. Рада блокчейнів Техасу та компанія Riot Platforms, що займається видобутком біткойнів, подали позов, стверджуючи, що проведення опитування Міністерством енергетики як «надзвичайної» дії було незаконним. «Заборонено використовувати агенцію проти законослухняного бізнесу з політичних міркувань», — сказав Брайан Моргенстерн, керівник відділу публічної політики Riot Platforms. допис на X вчора святкували законну перемогу.

У США видобувається більше біткойнів, ніж будь-де у світі

Минулого тижня окружний суддя в Техасі не лише видав тимчасовий заборонний наказ (TRO), але й написав, що позивачі, «імовірно, вдасться» довести, що у Міністерства оборони не було достатньо підстав дозволити опитування як екстрений збір даних. запит.

«Такі екстрені запити є доречними, лише якщо керівник агентства вирішить, що суспільна шкода є обґрунтовано ймовірною за умови дотримання звичайних процедур оформлення», — порядок каже. Суддя став на бік позивачів, які стверджують, що дотримання опитування завдасть шкоди їхньому бізнесу, написавши: «Позивачі показали за допомогою підтвердженої скарги та підтверджуючих доказів, що негайні та непоправні травми, збитки чи збитки призведуть до того, що TRO не буде видано. »

У той час як питання про достовірність опитування DOE розглядаються через суд, тимчасовий обмежувальний ордер наразі призупинить збір даних DOE. Компанії, що займаються видобутком біткойнів, спочатку повинні були дати відповідь на опитування до 23 лютого, у той самий день, коли було видано тимчасовий обмежувальний наказ. Тепер DOE не буде дозволено збирати дані за допомогою опитування або ділитися будь-якою інформацією, яку воно вже зібрало.

Є деякі перші докази того, що майнінг біткойнів уже вплинув на енергетичну систему США. Майни — це в основному ферми даних, які працюють цілодобово, щоб конкурувати за можливість підтверджувати транзакції та заробляти біткойни натомість. Діяльність галузі в США споживає приблизно стільки ж електроенергії як і всі домашні комп’ютери країни разом узятізгідно з 2022 роком кошторис Управлінням науково-технічної політики Білого дому. У глобальному масштабі екологічні та соціальні збитки, пов’язані з використанням енергії біткойнами та викидами парникових газів більше, ніж у виробництві яловичинизгідно з 2022 роком навчання в Наукові доповіді.Source link

Поділіться своєю любов'ю