Біткойн може досягти 10% рівня впровадження до кінця десятиліття

«Руки салату» — це вираз, який деякі люди використовують, щоб описати інвестора, який продає свої біткойни за перших ознак неприємностей, часто зі збитком. Прикладом його використання в реченні може бути: «У Ілона Маска руки салату, тому що він продав 75% біткойн-холдингу Tesla у другому кварталі».

Наведене вище речення є більше ніж прикладом; трапляється, це правда. Минулого тижня під час веб-трансляції квартальних результатів Tesla Маск зізнався, що витратив близько 936 мільйонів доларів біткойнів, щоб отримати готівку через занепокоєння економічним спадом через карантини через пандемію в Китаї. Виконавчий директор сказав, що продав за «реалізований прибуток», але деякі люди онлайн мати серйозні сумніви.

Чесно кажучи, Маск додав, що він готовий купувати більше в майбутньому. Але для багатьох шанувальників і прихильників біткойна його рішення продати здається зрадою, особливо тому, що він продовжує тримати мем-монет Dogecoin, створений у 2013 році як жарт.

Коли Tesla вперше оголосила в лютому 2021 року, що це так купив біткойни на 1,5 мільярда доларів, криптоспільнота побачила в цьому сигнал про початок тенденції великих компаній та інших інституційних інвесторів, які тримають цифрові активи на своїх балансах. Ентузіазм зріс лише наступного місяця, коли виробник електромобілів (EV) оголосив, що почне приймати біткойни як оплату.

Ці плани тривали трохи більше місяця, перш ніж Маск призупинив платежі в біткойнах. Причина? За його словами, видобуток активу споживав занадто багато енергії та викидав багато парникових газів.

Тепер ми знаємо, що занепокоєння Маска, хоча й обґрунтовані, були і не ґрунтуються на істині. Дехто може назвати їх FUD, або страх, невпевненість і сумніви.

Майнери біткойнів є «покупцями в останньому випадку», коли справа доходить до сталої енергетики

Маск правий в одному: видобуток біткойнів є енергоємним, без сумніву, і він буде ставати все більш енергоємним у розрахунку на монету, оскільки рівень складності зростатиме.

Він помиляється, кажучи, що видобуток біткойнів брудніший за інші галузі. Правда полягає в тому, що шахтарі інституційного розміру використовують відновлювану енергію без викидів вуглецю в середньому більше, ніж у будь-якій великій країні на землі.

Нижче наведено результати опитування за другий квартал від членів Ради з майнінгу біткойнів (BMC), засновником якої є HIVE Blockchain Technologies. Згідно з даними, стійка енергія (вітрова, сонячна, гідро-, геотермальна тощо) представляє вражаючу 66% влади членів BMC. Для всієї глобальної мережі Bitcoin це майже 60%. Жодна країна G20 не наближається до використання такого рівня відновлюваної енергії у відсотках від загального споживання енергії.

І як зазначали багато інших, включаючи мене, великі майнери біткойнів дуже часто є покупцями останньої інстанції, коли мова йде про відновлювані джерела енергії. Вони регулярно споживають велику частину електроенергії, яка в іншому випадку була б витрачена в непікові години. Це робить стійку енергетику більш конкурентоспроможною та сприятиме подальшому розгортанню вітрової та сонячної енергії.

Денніс Портер, генеральний директор Satoshi Action Fund, чия місія полягає в навчанні політиків щодо достоїнств біткойнів, робить крок далі. Майнінг біткойнів, сказав він у своєму нещодавньому твіті, одного разу «стане настільки важливою частиною мережі, що якщо вони спробують його заборонити, ми всі залишимося без електроенергії».

Незважаючи на все це, Tesla все ще не планує знову приймати біткойни як оплату. Єдиним цифровим активом, який він приймає, є доджкойн, ринкова капіталізація якого становить лише близько 2% від розміру біткойна.

Локдаун у Шанхаї – це виклик для Tesla у другому кварталі

Тим не менш, нам подобається Tesla. Карантини в Шанхаї були величезною проблемою для виробника автомобілів у другому кварталі, прибуток знизився порівняно з попереднім кварталом. Однак тепер, коли заводи знову почали працювати, ми очікуємо кращих результатів, коли компанія звітує за третій квартал.

Подібно до акцій технологічних компаній і товарів розкоші, членом яких вважається Tesla, цього року акції торгувалися на території ведмежого ринку через підвищення ставок, побоювання рецесії та проблеми глобального ланцюжка поставок.

Telsa проти Tech Акції та предмети розкоші

Глобальне впровадження біткойна досягне «параболічної фази» у 2030 році

Призупинення Tesla платежів у біткойнах викликає питання щодо життєздатності цифрового активу як валюти та загальноприйнятого засобу обміну. Все більше і більше компаній і роздрібних торговців будуть приймати ваші біткойни, але поки що відносно небагато транзакцій здійснюються з використанням криптовалюти. Згідно з одним джерелом, біткойн зараз обробляє лише близько семи транзакцій на секунду порівняно з 1700 у Visa та 5000 у Mastercard.

Але це не буде так вічно, йдеться в останньому дослідженні компанії Blockware Solutions, яка займається інфраструктурою блокчейну.

В червневий звіт, компанія розглядає історичні тенденції впровадження низки попередніх революційних технологій, зокрема автомобілів, радіо, Інтернету, смартфонів тощо. Хоча швидкість усиновлення в цих випадках була різною, одне було впевненим: щойно усиновлення охопило 10% населення, зростання стало «параболічним», оскільки проникнення змістилося від «перших» до «першої більшості» і, нарешті, до «пізніх». більшість».

Коротше кажучи, Blockware прогнозує, що глобальне впровадження біткойнів перевищить 10% у 2030 році. Після цього зростання може стати параболічним і зрештою досягне 80% населення у 2050-х роках.

Довгостроковий прогноз глобального впровадження Bitcoin

Нагадуємо, що пропозиція біткойнів обмежена 21 мільйоном. Розділіть це між собою 8 мільярдів людей, це те, що населення планети досягне пізніше цього року. Наведена вище модель припускає, що володіння лише одним цілим біткойном і його утримання протягом тривалого періоду може призвести до створення не лише багатства, яке змінить життя, але й багатства покоління.

Ви пропустили результати HIVE Blockchain за 2022 фінансовий рік? Дивіться повтор натиснувши тут!

Оригінально опубліковано від US Global Investors 25 липня 2022 р.

Щоб отримати більше новин, інформації та стратегії, відвідайте Криптоканал.


Усі висловлені думки та надані дані можуть бути змінені без попередження. Деякі з цих думок можуть не підійти кожному інвестору. Натиснувши посилання (посилання) вище, ви перейдете на веб-сайти третьої сторони. US Global Investors не підтримує всю інформацію, надану на цьому/цих веб-сайтах, і не несе відповідальності за їх/їх вміст.

Індекс Nasdaq 100 – це кошик із 100 найбільших компаній США, які найбільш активно торгуються на фондовій біржі Nasdaq. Глобальний індекс розкоші S&P складається з 80 найбільших публічних компаній, які займаються виробництвом або розповсюдженням предметів розкоші або наданням розкішних послуг, які відповідають певним вимогам щодо інвестування.

Холдинги можуть змінюватися щодня. Запаси наводяться станом на кінець останнього кварталу. Наступні цінні папери, згадані в статті, перебували на одному або кількох рахунках під керуванням US Global Investors станом на (30.06.22): Tesla Inc.

Source link

Поділіться своєю знахідкою