Біткойн може принести «суттєві зміни» багатьом людям, розчарованим поточною політикою, каже експерт

Поділіться цією статтею

Біткойн і криптоіндустрія стали головними темами цьогорічних президентських виборів у США. Для багатьох людей, розчарованих поточною політикою, біткойн може принести суттєві зміни, вважає Рафаель Загурі, головний інвестиційний директор Swan Bitcoin, інвестиційної платформи біткойн.

«Все почалося з розмов сенаторів про біткойн. Тоді у нас було більше людей, які говорили про це. І тепер ми маємо Трампа, і це було несподіванкою для більшості людей, навіть для деяких із нас, хто працював у біткойнах протягом тривалого часу, почути, як він говорить позитивні речі, які він зробив», заявив Zagury на Market Domination Overtime, організованому журналісткою Yahoo Finance Джулі Хайман у неділю.

«Для людей, які дуже розчаровані багатьма речами, що відбуваються в політиці, це може бути дуже суттєвою зміною», – додав він.

За словами Загурі, спочатку ідея обговорення біткойна на президентських дебатах вважалася малоймовірною. Однак все змінилося. Обговорення біткойнів розпочалося з сенаторів і виросло до таких фігур, як Трамп.

Позитивна позиція Трампа Про біткойн і криптоіндустрію здивував багатьох у спільноті біткойнів, навіть давніх ентузіастів біткойнів, зазначив експерт.

Загури також вважає затвердження спотових біржових фондів Bitcoin (ETF) у США стала критичною подією. Він вважає, що «всі ETF повинні бути затверджені».

«Суть усього цього в тому, що ми отримуємо багато речей, які, ви знаєте, ми шукали протягом тривалого часу, що отримує більше підтримки, більше ясності навколо… як ви повинні тримати Bitcoin, як ви можете це загорнути”, – пояснив він.

Зауваження Загурі прозвучали на тлі очікування спотового запуску Ethereum ETF у США. У п’ятницю сім емітентів ETF подали свої виправлені документи S-1, готуючи основу для потенційного запуску незабаром.

Нещодавно аналітик Bloomberg ETF Ерік Балчунас повторив свій прогноз що 2 липня буде орієнтовною датою торгового дебюту.

Нещодавні заявки S-1 також викликали дискусії щодо конкуренції між фірмами щодо гонорарів спонсорів, причому нерозголошений гонорар BlackRock є особливо очікуваною деталлю. Балчунас очікує, що комісія BlackRock буде нижче 0,30%.

Відповідно до заявки, Franklin Templeton стягуватиме комісію за управління в розмірі 0,19%, але вона відмовиться від комісії за перші інвестовані 10 мільярдів доларів протягом шести місяців. Тим часом VanEck стягуватиме 0,20% комісії, але відмовиться від комісії за перші інвестовані 1,5 мільярда доларів.

Окрім розкриття інформації про комісію, основним акцентом поправок до S-1 є початкові інвестиції.

Fidelity розкрила, що FMR Capital інвестувала 4,7 мільйона доларів, придбавши 125 000 акцій за 37,99 доларів за акцію 4 червня.

Раніше BlackRock оголосив про отримання 10 мільйонів доларів початкового фінансування.

Invesco Galaxy і Grayscale також розповіли про початкові інвестиції в розмірі 100 000 доларів кожна для своїх відповідних ETF Ethereum.

Поділіться цією статтею

Source link

Поділіться своєю любов'ю