3 причини купувати біткойни, ніби завтра не буде

У міру того, як біткойн стає все більш масовим, він отримує потенціал для стрімкого зростання в довгостроковій перспективі.

Хороша новина полягає в тому, що Bitcoin (BTC -6,67%) зросла на 50% за рік. Погана новина полягає в тому, що біткойн падає вниз протягом більшої частини останніх трьох місяців. З тих пір, як у середині березня він досяг нового історичного максимуму в 73 750 доларів США, схоже, біткойн втратив свою модність і зараз торгується лише за 64 000 доларів.

Але зараз не час відмовлятися від біткойнів. Фактично, є три дуже вагомі причини, чому ви повинні купувати біткойни, ніби завтра не настане.

Біткойн ETF тече

Основним фактором, який підштовхнув біткойн до нового історичного максимуму, був запуск спотові біржові фонди Bitcoin (ETF) у січні. Приголомшливий ентузіазм інвесторів щодо цього нового інвестиційного продукту призвів до величезних нових надходжень у біткойн, що призвело до стабільного зростання ціни. На сьогоднішній день більше 30 мільярдів доларів надійшло в нові спотові біткойн ETF.

Хоча останнім часом приплив сповільнився, це нове джерело попиту на біткойни все ще є дуже важливим каталізатором як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Зараз інвестори зазвичай виділяють близько 1% своїх портфелів на криптовалюту. Але якщо вони вирішать збільшити цей розподіл до 3% або навіть 5%, тоді ці нові надходження справді можуть зрости.

Крім того, ми досі не бачили приходу найбільших інституційних інвесторів, таких як суверенні фонди багатства. Але вони можуть з’явитися незабаром, за словами топ-менеджерів активів.

Цей постійний потік нових грошей забезпечує мінімальну ціну біткойна. Навіть якщо на крипторинку існує тиск з боку продажів, потік нових грошей допоможе його поглинути. І біткойн досі залишається єдиною криптовалютою зі спотовими ETF, якою можна торгувати.

Біткойн стає мейнстрімом

Дехто чекав, щоб інвестувати в біткойн, доки він не стане масовим. Зрештою, протягом більшої частини своєї історії біткойн переслідували занепокоєння, що це якось просто гігантська схема Понці або що єдині люди, які використовують біткойни, — це тіньові злочинці. Ось чому нові спотові ETF такі важливі — вони відкривають біткойн для мас і мають печатку схвалення від Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Крім того, список тих, хто конвертує біткойн, продовжує зростати. Це люди, які раніше ненавиділи біткойн, але тепер приймають його. Список новонавернених почався з мільярдерів хедж-фондів, які тепер розглядають біткойн як захист від інфляції та геополітичного ризику. Потім це включило менеджерів з Уолл-стріт, які почали чути від своїх інституційних клієнтів, що вони хочуть інвестувати в криптовалюту.

І тепер це включає в себе високопоставлених політиків і законодавців, які починають розглядати криптовалюту як питання кампанії. Візьмемо колишнього президента Дональда Трампа. Зараз він позиціонує себе як «крипто-президента» і раптом дуже оптимістично налаштований щодо біткойнів і майнінгу біткойнів. Тим часом лідери Конгресу намагаються прийняти нове законодавство, сприятливе для криптовалют, і навіть лунають чутки, що адміністрація Байдена може вирішити стати більш прихильною до біткойнів.

Біткойн – це майбутнє грошей

Просто немає кращого наративу довгострокових інвестицій, ніж той, що стосується біткойна. Алгоритм біткойн гарантує, що майнінг біткойнів триватиме принаймні наступні 100 років. На той момент біткойн досягне свого загального життєвого запасу в 21 мільйон монет (приблизно 19,7 мільйонів зараз знаходяться в обігу).

Джерело зображення: Getty Images.

я вірю цифрові валюти це майбутнє грошей і що це насправді лише питання того, хто з них вийде переможцем. Може бути цифрові валюти центрального банку маю перевагу прямо зараз, але мої гроші на біткойнах.

Правда, Сальвадор — єдина країна, яка досягла успіху з біткойнами, і навіть цей успіх є дуже спірним. Але багато дуже розумних людей — в тому числі Кеті Вуд з Ark Invest – зараз відстежують впровадження біткойна на ринках, що розвиваються. Чим більше зростатиме рівень впровадження, тим вищою може бути оцінка біткойна.

Як високо може піднятися біткойн?

Оскільки біткойн стає все більш масовим, його ціна повинна продовжувати зростати. Дослідницька та брокерська компанія Bernstein прогнозує, що ціна біткойна може сягнути 200 000 доларів у 2025 році, і з цього моменту межа не буде. Кеті Вуд, наприклад, прогнозує, що біткойн досягне 1 мільйона доларів десь до 2030 року.

Ось чому я купую біткойн, наче завтра не буде. Невелика початкова інвестиція сьогодні може різко зрости в ціні лише за п’ять років. Тільки не забувайте пристебнутися перед поїздкою – якщо біткойн вибухне на свій місячний удар у 1 мільйон доларів, на цьому шляху обов’язково буде багато турбулентності.

Source link

Поділіться своєю любов'ю