Біткойн продовжує падіння після одного з найгірших тижнів у криптовалюті 2024 року

Збитки на криптовалютному ринку накопичуються після його другого найгіршого тижневого падіння у 2024 році, що є відображенням охолодження попиту на біржові кошти біткойн і невизначеності щодо монетарної політики.

Показник 100 найбільших цифрових активів впав приблизно на п'ять відсотків за сім днів до неділі, що є найкрутішим падінням з квітня, показують дані, зібрані Bloomberg. Біткойн впав на чотири відсотки до 61 153 доларів США станом на 11:44 понеділка в Лондоні, що є найнижчим показником за останній місяць. Провідний токен за ринковою вартістю постраждав від шестиденної серії відтоків із виділених ETF США.

Додатково до побоювань щодо посилення тиску продажів довірена особа з реабілітації Mt. Gox — японської криптобіржі, яка була зламана більше десяти років тому — оголосила, що почне виплачувати біткойни та біткойн-кеш у липні.

«Враховуючи оголошення Mt Gox, схоже, що є учасники ринку, які позиціонують себе в позиції, — сказав Штефан фон Геніш, керівник трейдингу OSL SG Pte. «На даний момент крипторинки намагаються вловити ставку».

Тріщини в криптовалюті відбуваються на тлі сумнівів щодо можливостей Федеральної резервної системи США швидко знизити процентні ставки з максимуму за два десятиліття. Для деяких аналітиків відступ цифрових активів є попереджувальним знаком для більш широкого ризику.

Поточна динаміка крипто-ринку «характеризується низькою волатильністю, м’якими обсягами та незбалансованими книгами замовлень, коли ціни починають рухатися до меж свого діапазону», — написав у примітці Девід Ловант, керівник досліджень у FalconX.

Зниження в деяких кутах особливо помітні: серія щотижневих падінь для Ether і Solana є найдовшою з минулого року та 2022 року відповідно.

Це навіть тоді, коли компанії-фонди готуються запустити перші американські ETF, які інвестують безпосередньо в Ether, другий за рейтингом криптоактив. Тим часом Solana зовсім недавно був фаворитом різноманітних хедж-фондів цифрових активів.

У березні біткойн досяг рекорду в 73 798 доларів США, але в цьому кварталі відстає від традиційних інвестицій, таких як акції, облігації та золото. За словами аналітика IG Australia Pty Market Тоні Сікамора, 200-денна ковзна середня на рівні близько 57 500 доларів зараз знаходиться в центрі уваги як можлива зона підтримки ціни.

«Здається, панує ведмежий настрій», — сказала Керолайн Маурон, співзасновник постачальника ліквідності Orbit Markets, що займається похідними цифровими активами. «Ринку важко переварити будь-які великі замовлення на продаж».Source link

Поділіться своєю любов'ю