Аналітик може перебувати у фазі «продати в травні та зникнути».

Ринки бачать червоні.

Марк Вонг, керівник трейдингу HashKey OTC, поспілкувався з Blockworks про ринок, трохи зазирнувши під капот у загальну атмосферу.

«Що цікаво, так це те, що ще не було жодної значної технології для створення каталізатора. Ми дійсно відчуваємо, що настрої в основному обертаються навколо більшості тих самих гравців», – сказав він мені.

Великим каталізатором на початку цього року явно стали біткойн-ETF, через які біткойн досяг нового історичного максимуму після попереднього ведмежого ринку. Але тепер відтік може свідчити про «справжню корекцію», згідно з CoinShares, який зазначив, що минулого тижня відтік із американських біткойн-ETF перевищив 584 мільйони доларів.

«Ми бачимо певну дисоціацію між, наприклад, цінами на біткойн [last] тижня на тлі стрімкого зростання цін на акції, якщо ми подивимося на S&P. Тож створюється відчуття, ніби в загальному макросередовищі погіршується… Наприклад, якщо [Federal Reserve doesn’t] знизити відсоткові ставки за такою ставкою, як цього хоче ринок, може бути більше болю на нижній стороні».

Сьогодні рано вранці також з’явилася новина про те, що Mt Gox почне виплати наступного місяця, але Вонг каже, що все це просто «дуже циклічно».

Він сказав Blockworks, що наразі бачить певний прибуток від перших користувачів біткойнів, але він також бачить зацікавленість у купівлі таких установ, як сімейні офіси та менеджери активів. Крім біткойнів, він бачить тенденцію, коли люди купують тематичні монети, включаючи активи реального світу та DePIN.

«Я думаю, це просто тематичні рухи, які відбуваються в просторі», — сказав він.

Він також спостерігає за розвитком airdrops, і йому цікаво побачити, як «токени збільшують свій пул користувачів у майбутньому». Я думаю, що ми також розглядаємо це як фірма в цілому».

У інформаційному бюлетені Empire мій співавтор і редактор Blockworks Девід Канелліс проаналізував багато даних про мемкойни, особливо про мемкойни знаменитостей. Для Вонга це ще одна частина криптографії, на яку варто звернути увагу.

«Я вважаю, що мемкойни призвели до досить пристойного зменшення вартості, але будуть деякі, які залишаться», — сказав Вонг.

Крім того, він зазначив, що ті, які створюють хорошу спільноту, а також забезпечують «значну цінність для розваг», є тими, які демонструють найбільші перспективи для довготривалої роботи.

Але крім американських ETF і мемкойнів, Вонг вважає, що зараз ми перебуваємо в «очі шторму», і що це не початок більш нестабільного періоду. Але чи є це ознакою дозрівання ринку, і якщо це так, чи можна очікувати меншої волатильності?

«Взагалі, я вважаю, що нестабільність, можливо, ще не почалася», — додав він. «Ми ще не бачили рівня ажіотажу 2021 року».

З огляду на те, що зараз літо, він також зазначив, що класичний вислів Уолл-стріт «продай у травні і йди геть» може бути застосовним прямо зараз.

«Я думаю, що біткойн справді демонструє кращі показники в четвертому кварталі, тому ринок може цього чекати з нетерпінням», — сказав він мені.

Його погляд збігається з іншими, як ми обговорювали раніше. Незважаючи на нижчі рівні, мені сказали, що до кінця року все ще є шлях до біткойна близько 100 000 доларів або до нього.

Хоча американські біткойн-ETF домінували в заголовках, Вонг насправді відчуває себе досить «позитивно» щодо гонконгських аналогів. HashKey у партнерстві з Bosera, запущено як ефір, так і біткойн ETF наприкінці квітня.

«Існує низка потоків ETF, пов’язаних з арбітражем, тому триває торгівля, яку люди купують за ETF і продають свого роду ф’ючерси CME, де цей обсяг може бути набагато більшим, ніж просто чистий обсяг покупки. Це хеджування, тому в Гонконзі ми маємо загалом [flows coming in around] 10 або 15 мільйонів доларів США. Ми відчуваємо, що це дуже позитивно, і все, у чому ми впевнені, продовжує зростати в просторі», – сказав Вонг.

Скорочена версія цієї статті вперше з’явилася в понеділковому бюлетені Empire Newsletter. Зареєструватися тут ніколи не пропускати жодного випуску.


Почніть свій день з найкращих криптовалютних ідей від Девіда Канелліса та Кетрін Росс. Підпишіться на розсилку Імперії.

Досліджуйте зростаючий взаємозв’язок між криптовалютою, макроекономікою, політикою та фінансами разом із Беном Страком, Кейсі Вагнером та Феліксом Жовіном. Підпишіться на розсилку On the Margin.

Інформаційний бюлетень Lightspeed — це все, що стосується Solana, у вашій скриньці вхідних повідомлень щодня. Підпишіться на щоденні новини Solana від Джека Кубінека та Джеффа Альбуса.

Source link

Поділіться своєю любов'ю