Майкл Сейлор натякає на бум цін, пише U.Today

U.Today – Голова правління та співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор викликав хвилювання серед криптоспільноти, запустивши опитування, запитуючи: «Наскільки швидко ви очікуєте, що BTC щорічно дорожчатиме в доларах США протягом наступних десяти років?» Результати демонструють сильні позитивні настрої серед респондентів, що свідчить про значний ціновий бум на .

Ці результати свідчать про те, що майже половина респондентів надзвичайно оптимістично дивляться на майбутнє біткойна, очікуючи значного щорічного підвищення курсу, яке може призвести до того, що криптовалюта досягне безпрецедентного рівня.

Згідно з результатами опитування, 22,4% учасників прогнозують постійне зростання від 10% до 19% щорічно. Тим часом 18% налаштовані ще більше, прогнозуючи щорічне зростання на 20-29%. Обнадійливі 10,8% респондентів очікують зростання на 30-39% щороку. Однак більшість, колосальні 48,8%, очікують приголомшливих 40% щорічного зростання протягом більше десяти років.

Ці настрої з’явилися в той час, коли біткойн переживає значний спад, продовживши падіння майже на 60 000 доларів США — різкий контраст із обнадійливими прогнозами.

Нещодавно біткойн продовжив падіння до мінімумів у 60 581 доларів США на початку торгової сесії сьогодні після одного з найгірших тижнів для криптовалюти в 2024 році. Станом на час публікації біткойн торгувався на рівні 61 076 доларів США, що є найнижчим показником за більш ніж один місяць і приблизно 6 % падіння.

Збитки на ринку криптовалюти накопичуються після його другого найгіршого тижневого падіння в 2024 році, що відображає зниження попиту на біржові кошти біткойн і занепокоєння монетарною політикою. Зниження криптовалюти відбувається на тлі занепокоєння щодо можливостей Федерального резерву швидко знизити процентні ставки з максимуму за два десятиліття.

Біткойн досяг історичного максимуму в 73 798 доларів США в середині березня, але цього кварталу він поступається традиційним інвестиціям, таким як акції, облігації та золото.

Оскільки криптоспільнота стежить за рухом ціни біткойна в короткостроковій перспективі, опитування Сейлора відображає очікування щодо зростання біткойна протягом наступного десятиліття.

Ця стаття була спочатку опублікована на U.TodaySource link

Поділіться своєю любов'ю