Біткойн може сягнути 57 тис. доларів США через очікуючи на схвалення ETF: аналітик

Криптоінвестори очікують схвалення Комісії з безпеки та бірж (SEC) для спотового біткойн ETF, який може розблокувати сплеск капіталовкладень у криптопросторі. Однак це не перший випадок, коли новини про криптовалюту викликають ажіотаж навколо цифрових активів, але чи цей раз справді інший?

Маркус Тілен, керівник відділу досліджень DeFiResearch.com, приєднується до Yahoo Finance, щоб обговорити, що це схвалення ETF може означати для біткойнів і крипто-простору, і чому він вважає, що в разі схвалення ціна потенційно може досягти високої цільової ціни.

«Я думаю, якщо висловити це в цифрах, то в ETF дорогоцінних металів у США є близько 120 мільярдів доларів США, тобто в золоті та сріблі, і якщо ви просто перемістите 10-20% з них і переведете їх у біткойни. у вас, безумовно, є щось в діапазоні приблизно 25 мільярдів доларів США”, – каже Тілен. «І ми підрахували, що це може вплинути на кожні 1 мільярд доларів 4% впливу на ціну, тож ми можемо фактично побачити ціну до 57 000 доларів».

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Yahoo Finance Live.

Стенограма відео

Сьогодні вранці ціни на біткоіни падають. Минулого тижня криптовалюта ненадовго досягла 18-місячного максимуму, відновившись після розпродажу після того, як генеральний директор криптобіржі Binance визнав себе винним у відмиванні грошей. Наш наступний гість каже, що навіть з огляду на негативні новини про binance, цитую, «кріптовалюта неминуче підніметься вище 40 000 доларів до кінця року».

Зараз до нас приєднується Маркус Тілен, керівник відділу досліджень defiresearch.com і автор книги «Криптотитани». Дякуємо, що приєдналися до нас сьогодні вранці. Тож дайте нам трохи контексту, тому що ми, як правило, спостерігаємо зростання біткойнів наприкінці року. Наскільки це пов’язано з тим, що, можливо, біткойн уникає деяких із цих проблем щодо binance, а не сезонності?

МАРКУС ТІЛЕН: так Дякую, що прийняли мене. Я думаю, що ринок досить добре сприйняв новини про binance. Думаю, ринок насправді чекав цієї новини не менше року, можна посперечатися. І я думаю, що ходили чутки, що Binance доведеться заплатити 10 мільярдів.

Ми чули інші новини, що вони намагалися домовитися про 8 мільярдів, 6 мільярдів, і врешті вони домовилися з Міністерством юстиції за 4 мільярди. І, звісно, ​​4 мільярди звучать набагато краще, ніж 10 мільярдів, тому я думаю, що ринок сприйняв це як гарну новину.

Отже, це нарешті видаляє цей навіс? Я маю на увазі, ви чули, як Браян Армстронг з Coinbase сказав, що галузь нарешті може перегорнути сторінку в результаті того, що сталося з Binance серед багатьох інших проблем. Це так просто?

МАРКУС ТІЛЕН: Що ж, це не так просто, тому що ми все ще маємо невиплачений SEC з 13 потенційними штрафами, тому SEC не була частиною цієї угоди. Це, безумовно, як навіс, але, тим не менш, я думаю, що галузь дивиться крізь це.

І галузь пройшла через різні криптобіржі, від Mt. Gox до Bitfinex, Bitmex до FTX тощо. Тож сильного зустрічного вітру не буде. Я вважаю, що справді попутний вітер, через який ми проходимо, як ми коротко згадували раніше, полягає в тому, що грудень має тенденцію бути позитивним місяцем, тому середня прибутковість за грудень, як правило, становить плюс 12%.

Перший квартал, здається, трохи складніший, але, звісно, ​​ми маємо ці макро попутні вітри, коли ФРС припиняє або призупиняє підвищення процентних ставок, які біткойн має тенденцію до зростання. Ми спостерігали це в січні-липні 2019 року після послідовних підвищення ставок у 2018 році, а потім біткойн зріс за шість-сім місяців на 300%.

Звичайно, ми не прогнозуємо зростання на 300%, але все ж, коли ФРС зупиняється після тривалого циклу підвищення курсу, біткойн має тенденцію до зростання. І, звісно, ​​інше порівняння тут також стосується того, коли було оголошено про те, що майбутнє CME буде запущено в… вони запущені в грудні 2017 року, але ми отримали зелене світло 31 жовтня. Таким чином, за цей двомісячний період ціни на біткойни зросли на 182%.

Отже, з моменту, коли SEC може схвалити американський біткойн-ETF на основі спотового біткойна, ми можемо фактично побачити значне зростання, і це зробить нас досить оптимістичними в наступному році.

Маркусе, це не перший раз, коли ми чекаємо цього — великого каталізатора для біткойнів. І коли ви говорите про спот, біткойн, ETF, інші країни, які запустили його, не побачили масового зростання. Чому цього разу буде інакше?

МАРКУС ТІЛЕН: Що ж, США, звичайно, є найбільшим об’єднанням капіталу, і, звісно, ​​ETF дійсно створюються лише в США. Ми бачили це протягом тривалого часу– в Азії, як Азія намагалася встановити etfs, але люди насправді ними не користуються. І я думаю, що це тому, що база інвесторів на ринку США дуже відрізняється від інших.

І в США справді домінує багато установ, і ці установи дійсно використовують ETF у своєму розподілі активів. Звичайно, у нас є зареєстрована спільнота інвестиційних консультантів, і оцінки варіюються від 5 трильйонів до навіть більше.

Але якщо вони переведуть 1% із цих 5 трильйонів, це буде приблизно 50 мільярдів у біткойни, чи не так? І я думаю, що це може мати великий вплив, тому що ми можемо підрахувати, якщо зміниться ринкова капіталізація, які можуть бути наслідки для ціни біткойна. І що насправді змінилося, так це те, що у нас є певні судді, які кажуть SEC щодо позову Grayscale повернутися назад і переглянути свої оцінки.

Blackrock, як ви знаєте, найбільший менеджер активів у світі, також подає заявку на біткойн ETF, тому я думаю, що тиск справді зростає. Крім того, на ринку панує загальне відчуття, що регуляторний режим США намагається очистити ринок. І останньою відсутньою частиною цієї головоломки було, наприклад, усунення біржі з ринку США, про яку було відомо та визнано, що вона займалася незаконною торгівлею.

Маркус, ти сказав, що навіть якщо один із цих спотових біткоін-etfs переміститься, це може мати великий вплив. Зараз ми оцінюємо біткойн приблизно на рівні 37 000 доларів. Як виглядає цей рух? Наскільки вище він може піднятися?

МАРКУС ТІЛЕН: так Я думаю, що ми почули помилкові чутки, які виявилися неправдивими, коли біткойн зріс на 10% буквально миттєво. Отже, за нашими оцінками, якщо спотовий біткойн-ETF буде схвалено, біткойн може легко зрости на 20%. І я думаю, якщо висловити це цифрами, у США є близько 120 мільярдів доларів США в цінних металах, тобто в золоті та сріблі.

І якщо ви просто перемістите 10%, 20% із них, переведете їх у біткойн, тепер у вас, безперечно, буде щось у діапазоні 25 мільярдів доларів США, і ми підрахували, що кожен 1 мільярд доларів може мати вплив на 4%. на ціну. Таким чином ми могли б побачити ціну близько 57 000 – ми підрахували. Ми можемо побачити, чи вони схвалені для Bitcoin ETF.

57 000 в середньостроковій перспективі?

МАРКУС ТІЛЕН: У середньостроковій перспективі так. Я маю на увазі, це звучить розумно, чи не так? Коли ви подивіться… ми були лише на рівні 25 000, як два місяці тому, а зараз у нас 37 000. Отже, це буквально схоже на зростання на 12 000 пунктів, тобто ще одне зростання на 12 000 пунктів. Це вже веде нас до області 50 000 балів.

Тож я думаю, що це може статися легко, і знову ж таки, як я вже сказав, якщо ви додасте макрос попутний вітер паузи ФРС, якщо порівняти з епізодом 2017 року, коли CME оголосила про ф’ючерси на біткойн, я маю на увазі, я думаю, що є просто багато попутного вітру, і я думаю, що є багато відкладеного попиту.

І не забувайте, що у нас є всі ці постачальники ETF. Звичайно, вони багато займаються маркетингом. Є багато освітніх, і Ларрі Фінк, як генеральний директор Blackrock, майже щодня виступає на телебаченні та розповідає про важливість біткойн ETF. Тож я думаю, що зараз є скоординовані маркетингові зусилля, щоб дійсно підвищити ціни.

І Маркус, коротко, я хочу поговорити про ефект доміно від переоцінки прибутковості облігацій, тому що ви стверджуєте, що, зокрема, технологічні акції другого рівня, які корелюють з альткойнами другого рівня та криптовалютою, повинні мати тут переваги. Які найкращі варіанти в цьому просторі?

МАРКУС ТІЛЕН: Ну, звичайно, люди, які зараз порівнюють альткойни другого рівня, скажімо, Solanas світу. Можливо, Ethereum цього циклу. Тож я думаю, що ми бачимо, що доходи справді збільшуються, і відбувся великий зсув буквально місяць тому.

А кілька місяців тому, що насправді сталося? Стає неминучим те, що зараз ми збираємося отримати цей ETF, і я думаю, що коли ми отримали ці неправдиві чутки, у нас також виникли деякі інші проблеми. У нас було про Ripple – позови для керівників були викинуті з судового процесу, який вони мали.

Тож, зрештою, на мою думку, є багато ефектів другого порядку, оскільки технологічні акції та криптовалюта є довгостроковими активами. І якщо ми бачимо нижчі процентні ставки, нижчу прибутковість облігацій, це те, що виграє обом. І я думаю, ми можемо озирнутися назад за останні три-чотири роки, коли у нас було зростання і, звісно, ​​падіння, коли ми мали зміну прибутковості облігацій.

І я думаю, виходячи з наших розрахунків, наступного року ми побачимо значно нижчу інфляцію. Наша минулорічна модель показала, що наразі ми будемо близько 3%, і ми досягли 3%. Насправді, на наступний рік ми прогнозуємо 1,6%, і це ґрунтується на моделі, якою ми користуємося протягом тривалого часу, тож зараз ми дійсно налаштовані на підвищення. І я думаю, що це просто короткий підсумок усіх дзвінків, які ми мали за цей рік.

Маркусе, ти даєш багато надії людям, які втрималися за свої криптоактиви через крах. Маркус Тілен, defiresearch.com, керівник відділу досліджень. Приємно поговорити з тобою сьогодні.

Source link

Поділіться своєю любов'ю