Circle та SBI Holdings співпрацюють, щоб збільшити обіг USDC в Японії

Circle, компанія, що стоїть за USD Coin (USDC), об’єднується з токійською компанією фінансових послуг SBI Holdings, щоб сприяти впровадженню служб USDC і Web3 в Японії.

Коло сказав 27 листопада він уклав меморандум про взаєморозуміння (MOU) з SBI Holdings, який ляже в основу стратегічної експансії USDC до Японії.

Це сталося після того, як у червні уряд Японії переглянув Закон про платіжні послуги, щоб встановити правила для стейблкойнів, які, на думку Circle, «стимулюватимуть випуск і обіг стейблкоїнів у Японії та сприятимуть переходу Японії до економіки Web3».

Щоб розпочати обіг USDC в Японії, SBI Holdings хоче зареєструватись як служба електронних платіжних інструментів, що має бути затверджено японськими органами влади.

Генеральний директор і президент SBI Holdings Йошітака Кітао сподівається, що це стане кроком до масового впровадження стейблкойнів у країні.

«Японія неухильно готує основу для повномасштабного впровадження стейблкойнів [and] ми дуже раді, що підписали базову угоду про всебічний бізнес-альянс із Circle».

Генеральний директор Circle Джеремі Аллер додав, що партнерство «представляє спільне бачення майбутнього цифрової валюти» в Японії та Азії та є важливою віхою для Circle як частини її плану розширення в регіоні.

Він додав, що Circle також співпрацюватиме з SBI, щоб сприяти прийняттю повного пакету Web3 Services від Circle, який забезпечує наскрізну розробку, розгортання та операційні платформи для створення та експлуатації додатків Web3 через блокчейни. «Подумайте про ігри, культуру та споживчі розваги», — сказав Аллер.

пов’язані: Grab, конкурент Uber у Південно-Східній Азії, дебютує з сервісами Web3 разом із Circle

«Ми раді співпрацювати з SBI для встановлення нових стандартів у фінансовому секторі Японії», — додав Аллер.

За даними Circle, SBI Shinsei Bank, дочірня компанія SBI, надаватиме банківські послуги Circle, щоб забезпечити доступ до USDC і ліквідність для японських компаній і користувачів.

Хоча Circle базується в Сполучених Штатах, 70% прийняття USDC Аллер зазначив у серпні, що відбувається за кордоном, де Азія лідирує.

«Попит на безпечні, прозорі цифрові долари» також високий у Латинській Америці та Африці, додав бос Circle.

Зараз USDC є другим за величиною стейблкоіном після Tether (USDT), з ринковою капіталізацією 24,6 мільярда доларів США, відповідно до CoinGecko.

Журнал: HTX знову зламали за 30 мільйонів доларів, 100 тисяч корейців тестують CBDC, Binance 2.0: Asia Express