10 найкращих власників біткойнів, про які варто знати

Дізнатися про 10 найкращих власників біткойнів — це чудовий спосіб покращити свій огляд ринку. Рух біткойнів продовжує розвиватися повним ходом, і все більше компаній і країн прагнуть взяти участь у цьому. Біткойн є унікальним серед активів завдяки своїй обмеженій та цифровій природі. Його фіксований запас у 21 мільйон BTC робить його ідеальним для зберігання вартості з часом. Таким чином, більше людей прагнуть використовувати цю технологію, щоб покращити свої заощадження та комерцію.

Перше, що слід враховувати, це те, що існує багато різних типів власників криптовалюти. Чотири основні типи основних власників адрес гаманців біткойн – це біржі, уряди, фонди та особисті власники. Таким чином, існує безліч гаманців, які кваліфікуються як власники найвищого рівня.

Персональні власники

Власники особистих біткойнів – це таємнича група, яка часто не йде вперед, щоб отримати свої гаманці. Цей підхід не є чимось новим, оскільки розробник проекту Сатоші Накамото залишається анонімною фігурою на ринку. Особисті власники походять з різних професій, причому найбільші персональні власники зазвичай беруть участь у початку ринку. Одним із способів, за допомогою якого багато людей стали багатими на біткоіни, були перші зусилля з майнінгу.

Шахтарі

Біткойн має унікальний метод збереження чинності в мережі. Механізм консенсусу платформи вимагає від користувачів участі в процесі, який називається майнінг. У цьому процесі користувачі змагаються у розв’язанні математичного рівняння, а успішна сторона отримує кредит за додавання наступного блоку до блокчейну.

На початку існування біткойна винагороди за майнінг були набагато вищими. Перші майнери отримували 50 біткоінів за свої зусилля. Оскільки мережа була набагато меншою, ці майнери змогли успішно видобути кілька блоків, що за сучасними стандартами становило величезну кількість біткойнів.

Примітно, що протокол майнінгу біткойнів з часом зменшує кількість монет, випущених консенсусному переможцю, і сьогодні винагорода становить лише 6,25 BTC. Величезний прибуток, отриманий першими майнерами, допоміг раннім біткойнерам отримати багато монет. Наприклад, кажуть, що Сатоші Накамото має 1,1 млн біткойнів на майже 22 000 адресах BTC.

HODLers

Є також багато біткойнерів, які протягом багатьох років постійно зберігали та покращували свої заощадження. Цих користувачів називають HOLDers (тримайся за життя). Вони є основою екосистеми біткойн, оскільки вони прийняли рішення підтримувати проект у будь-якому випадку. Отже, попит і вартість біткойнів з часом зростають.

Обміни

Наступний тип біткойн-китів, з якими ви, швидше за все, зіткнетеся, це біржі. CEX (централізовані біржі) мають унікальну структуру, яка вимагає, щоб ви надсилали свою криптовалюту на їх платформу, щоб отримати доступ до функцій і параметрів мережі. Ця кастодіальна архітектура означає, що CEX можуть одночасно мати криптовалюти тисяч людей у ​​своїх гаманцях.

Джерело – Blockchain.com – найкращі власники біткойнів

Якщо наблизити ринок і побачити величезний розмір багатьох сучасних CEX, то легко уявити сценарій, за яким вони є найбільшими власниками криптовалюти на ринку. Біржі є одним з найпростіших і найпопулярніших способів виходу на ринок для нових користувачів. Таким чином, ними щодня користуються як нові, так і досвідчені трейдери.

Крім того, приплив традиційного фінансування з ринку допоміг ще більше збільшити біржові холдинги. CEX є одним із єдиних способів, за допомогою яких великі традиційні установи можуть безпечно отримати доступ до руху цін на криптовалютному ринку. Останнім часом ці групи виявили більший інтерес до ринку, що призвело до того, що деякі CEX стали дуже впливовими.

Уряди

Уряди є ще одним великим власником біткойн-мішків. Існує багато способів, за допомогою яких уряд забезпечує захист своїх біткойн-авуарів. З одного боку, у вас є такі країни, як Сальвадор, які активно підтримують ринок біткойнів і використовують токен як частину своїх національних резервів. Завдяки своєму підходу ці країни просувають інновації та впровадження на нові висоти.

Більш поширеною темою, яка нещодавно виникла, є те, що уряди стають багатими на біткоіни після проведення масових конфіскацій у злочинних організацій. У цьому сценарії країни продовжують спостерігати зростання резервів завдяки кращій експертизі блокчейну. Таким чином, тепер вони можуть відстежувати та заарештовувати тих, хто використовує цю технологію нечесним способом.

кошти

Оскільки все більше установ звертаються до біткойна як до життєздатного способу зберігання вартості, кількість великих інвестиційних фондів зростає. Зараз на ринку існує безліч власників криптофондів. Вони часто голосно висловлюються про свою підтримку технології та віру в те, що біткойн є правильним активом для зберігання вартості.

Криптофонди продовжують ставати життєздатним варіантом, оскільки все більше компаній прагнуть надавати ці послуги своїм клієнтам, щоб збільшити пенсійні та інші заощадження. Це зростання відбувалося давно, і багато хто наполягав на тому, що в найближчі тижні чи місяці на ринок надійде потік традиційного інвестиційного фінансування.

10 найкращих власників крипто

Тепер, коли ви краще розумієте основних власників біткойнів на ринку, настав час побачити, хто ці крипточемпіони та як вони потрапили на перше місце. Пам’ятайте, що ринок біткойнів – це жива, дихаюча економіка, яка часто змінюється. Таким чином, ви завжди повинні DYOR, щоб переконатися, що ваші дані є найбільш своєчасними та точними, коли це можливо. Ось 10 найкращих власників біткойнів, про які вам потрібно знати.

1. Сатоші Накамото

Як творець і перша людина, яка коли-небудь майнила біткойн, Накамото має найбільший запас у мережі. Протягом перших кількох місяців життя монети Накамото особисто проводив тести та майнів мережу, щоб переконатися в її стабільності та можливостях. Цей ранній ексклюзивний майнінг зумів забезпечити Накамото +1,1 млн біткойнів у різних гаманцях.

Цікава частина цього величезного стану полягає в тому, що воно не зрушило з місця з початку проекту. Ці 1,1 млн. монет залишаються недоторканими протягом 14 років. Отже, ці монети тепер діють як «меч у камені». Кожен, хто претендує на те, щоб бути справжнім Сатоші Накамото, безумовно, повинен буде перемістити ці жетони, щоб підтвердити свою особу.

Поставити в контекст власність Накамото. Наразі він/вона/вони відповідальні за близько 5% поточної пропозиції. Цей відсоток, ймовірно, вищий, оскільки в деяких звітах кількість втрачених монет становить близько +3 млн. Ці фактори зробили Накамото привабливою мішенню для всіх, від урядів до онлайн-розшуків. Однак, незважаючи на величезні зусилля, Накамото залишається тіньовою фігурою на ринку.

Coinbase є найбільшою CEX у Північній Америці. Біржа є піонером на ринку та допомогла просунути впровадження в усіх сферах. Згідно зі звітами компанії blockchain Intelligence Розвідка Аркхемабіржа могла б контролювати стільки біткойнів, скільки Накамото.

У звіті досліджено резерви обміну та публічні гаманці та виявлено, що Coinbase має 947 755 біткойнів у своєму портфелі. Сьогодні Coinbase є впливовою силою на ринку. Він часто використовує свою позицію, щоб допомогти інформувати регулятори та уряди під час прийняття криптовалютного законодавства.

Grayscale залишається найбільшим менеджером криптоактивів у світі з 643 572 біткойнами, як повідомляється, під його контролем. Фонд був створений, щоб підтримувати та просувати інноваційні та проривні технології на ринках. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) надає вкрай необхідний доступ до традиційного інвестиційного ринку, не відмовляючись від регулятивної визначеності.

Сьогодні фонд виконує життєво важливу роль у галузі. Примітно, що Grayscale розбиває ринок на 5 різних категорій платформ. Ці п’ять сфер уваги: ​​фінанси, споживачі та культура, криптовалюти, блокчейни розумних контрактів, комунальні послуги та послуги.

Не дивно, що Binance є ще одним CEX, який контролює величезну кількість біткойнів. Згідно з останніми звітами, найпопулярніший у світі CEX наразі має 498 147 – 600 000 монет у сховищі. Binance здобула стрімку популярність завдяки простоті використання та великому вибору монет.

5. Уряд США

Уряд США йде наступним у списку зі здоровим запасом у 205 515 біткойнів на суму понад 5 мільярдів доларів. Уряд США, можливо, не збирався стати таким великим власником криптовалюти, але після серії гучних крахів державні установи швидко зрозуміли, що вони сидять на біткойн-статку. Наразі завдяки цим конфіскаціям держава контролює приблизно 1% загальної пропозиції.

Був навіть час, коли ФБР було другим за величиною власником біткойнів на ринку. Цей сценарій стався, коли влада розгромила ринок Silk Road у листопаді 2020 року. Ці дії призвели до конфіскації тисяч монет, а засновник сайту Росс Ульбріхт отримав довічне ув’язнення.

Bitfinex — це ще один CEX, який контролює велику кількість біткойнів. Як і Coinbase і Binance, Bitfinex вимагає від своїх користувачів зберігати свої цифрові активи на біржі, щоб користуватися її послугами. Зараз повідомляється, що акції Bitfinex Bitcoin включають 192 508 – 200 000 біткойнів.

Примітно, що Bitfinex потрапив під пильну увагу, коли стало відомо, що біржа ділиться генеральними директорами та іншим важливим виконавчим персоналом з Tether (USDT). стейблкойн демонструвати. Ці викриття призвели до заяв про те, що біржа використовувала кошти для підтримки випуску Tether. Однак подальше розслідування не виявило жодних доказів протиправних дій, і сьогодні біржа залишається прийнятним варіантом для трейдерів.

Постачальник інфраструктури бізнес-аналітики Microstrategy є одним із найсильніших прихильників використання біткойна як засобу збереження вартості. Фірма, яка зробила собі ім’я, пропонуючи на ринку мобільне програмне забезпечення, хмарні обчислення та інші інтелектуальні послуги, має резервний рахунок у 152 333 біткойна. Примітно, що Microstrategy працює в індустрії технологій з 1988 року і залишається рушійною силою.

Один із засновників фірми, Майкл Сейлор, є відомим прихильником криптовалюти та біткойна. Він часто використовує свої численні підписки в соціальних мережах, щоб інформувати спільноту про нові придбання та цілі своєї фірми. Ці фактори роблять Microstrategy водночас основним власником і промоутером технології блокчейн.

Block.one — популярний постачальник децентралізованої мережевої інфраструктури. Фірма заслужила хорошу репутацію завдяки поєднанню надійності та функцій, які роблять інтеграцію блокчейну простішою та ефективнішою для бізнесу. Block.one є одним із найкращих власників гаманців у світі з 140 000 біткойнів під його контролем.

Зокрема, Block.one вдалося отримати 4,1 мільярда доларів США через державне фінансування. Сьогодні він відіграє вирішальну роль у допомозі компаніям впроваджувати, керувати та розширювати коло блокчейнів.

OKX — це екосистема блокчейну, яка включає популярний CEX, гаманець, Dapp тощо. Біржа вийшла на ринок у 2104 році та спочатку базувалася в Китаї, перш ніж перенести операції після придушення криптовалюти в 2017 році. Наразі OKEX контролює 118 334 біткойна у своїх гаманцях.

Цікаво, що OKX є однією з найбільших міжнародних бірж криптовалют у світі. Він стабільно забезпечує щоденний обіг у 1,5 мільярда доларів лише від своїх продуктів для торгівлі ф’ючерсами на біткойн.

Торговий додаток Robinhood є одним із найпопулярніших на ринку. Ця гнучка платформа розпочалася як мережа торгівлі акціями, але розгалужилася на криптовалюти після прориву в 2017 році. Сьогодні Robinhood контролює близько 118 300 біткойнів. Мережа продовжує заходити глибше в простір блокчейну, оскільки все більше користувачів прагнуть отримати доступ до цих активів.

Раніше у Robinhood були суперечки, коли трейдери звинувачували компанію в обмеженні доступу до певних акцій, щоб допомогти врятувати їхніх хедж-фондів-партнерів від потенційної втрати мільярдів. Незважаючи на ці звинувачення, все ще мільйони людей використовують Dapp для щоденної торгівлі та захисту біткойнів.

Топ-10 власників біткойнів постійно змінюється

Враховуючи загальний швидкий характер ринку біткойнів, не повинно бути несподіванкою дізнатися, що багато з цих позицій у цьому списку можуть змінюватися без попередження. Примітно, що багато людей у ​​списку 10 найбільших власників біткойнів залишаються масовими прихильниками технології публічно, навіть під час крипто-зими. Таким чином, їхні дії показали, що вони твердо вірять у довгостроковий успіх проекту.

Ви можете дізнатися більше про захоплюючі блокчейн-проекти тут.

Source link

Поділіться своєю любов'ю