Акції Microstrategy досягли 2-річного максимуму після різкого зростання BTC

Майкл Сейлор є одним із найактивніших прихильників біткойна (BTC) у всьому світі. Сейлора фірма, Microstrategy, також є одним із найбільших власників оригінальної криптовалюти. Ціна акцій Microstrategy перевищила позначку в 520 доларів, що є найвищим показником з грудня 2021 року. Стратегія компанії щодо довгострокового утримання BTC принесла прибуткові результати. Наразі ринкова капіталізація Microstrategy становить близько 7,33 мільярда доларів.

Читайте також: Біткойн: GBTC може втратити $2,7 млрд, якщо ETF буде схвалено: JPMorgan.

Ціна акцій Microstrategy подвоїлася лише за місяць на початку цього року. Авуари BTC фірми стали прибутковими із середньою ціною покупки 29 803 доларів США за монету. Зараз компанія володіє близько 140 000 біткойнами на суму близько 4,4 мільярда доларів. Незважаючи на те, що в останньому квартальному звіті компанія повідомила про збиток у розмірі 143,4 мільйона доларів, вона продовжувала купувати BTC, купивши 6067 монет приблизно на 167 мільйонів доларів.

Чи продовжить біткойн розвиватися?

Аналітики очікують, що у 2024 році криптовалютний ринок піде на підвищення. У квітні 2024 року біткойн (BTC) пройде наступний цикл уполовинення, що багато хто вважає подією зростання. Крім того, існує ймовірність того, що SEC (Комісія з цінних паперів і бірж) затвердить спотовий BTCETF (біржовий фонд) на початку наступного року. Обидві події можуть стати початком ще одного зростання для криптоіндустрії. BTC може стати лідером ринку за такого сценарію, і деякі очікують, що оригінальна криптовалюта перевищить свій пік у 2021 році в 69 044 долари.

Крім того, утримання BTC протягом тривалого періоду виявилося вигідним майже для всіх випадків. BTC був одним з найефективніших активів за останнє десятиліття, випереджаючи багато провідних акцій і товарів. Деякі навіть передбачали, що BTC незабаром досягне позначки в 100 000 доларів, тоді як інші припускали, що монета досягне 1 мільйона доларів. Крім того, якщо спотовий BTC ETF буде схвалено, ми можемо побачити зростання інституційного впровадження продуктів BTC, що може ще більше підвищити ціну активу.

Source link

Поділіться своєю любов'ю