Чарльз Хоскінсон каже: «ICO Cardano не було»; стверджує, що біткойн не є децентралізованим


Поділитися:

  • Чарльз Хоскінсон розкритикував SEC за надання біткойнам «безкоштовного доступу», тоді як інші криптоактиви розглядаються як цінні папери.
  • Засновник Cardano зазначив, що BTC не є децентралізованим, оскільки для здійснення 51% атаки на мережу знадобляться лише три повістки.
  • Коли йому було підкреслено, що ICO ADA є причиною, по якій Cardano розглядається як цінний папір, Хоскінсон заявив, що у нього не було ICO.

Кардано відома як криптовалюта третього покоління, а іноді навіть як «вбивця Ethereum», але ніколи як «не цінний папір». Щодо цього, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) на сьогоднішній день лише називала біткойн «не цінним папером», і XRP частково виграв цей ярлик після перемоги в судовому процесі. Здавалося б, це не сподобалося засновнику Cardano Чарльзу Хоскінсону.

Чарльз Хоскінсон критикує SEC

Засновник Cardano Чарльз Хоскінсон під час нещодавньої трансляції критикував SEC за те, що вона надала біткойну безкоштовний доступ, не розглядаючи його як безпеку так само, як це робиться з іншими криптоактивами. Хоскінсон заявив,

«Поясніть мені це [the difference between Bitcoin and other cryptocurrencies] ніби мені п’ять років. Виконайте тест Хоуї.

Далі він додав, що біткойн не такий децентралізований, як вважає SEC. Причина полягає в тому, що понад 51% швидкості хешування можна контролювати, просто викликавши в суд три найкращі хеш-пули.

У відповідь криптоінфлюенсер Адам Блек заявив, що причина цього Bitcoin небезпечним є те, що він не проводив ICO (первинне розміщення монет). Він додав,

«Біткойн не проводив ICO, більшість людей вважали, що він не має цінності, він був видобутий з нуля, він децентралізований, немає генерального директора, ICO захищений «фундаментом», реєстрацією тощо, тому cardano, eth тощо явно пасують, біткойн є товаром і не є.

ICO — це форма краудфандингу, коли криптовалюта продається інвесторам у формі токенів. Бум ICO у 2018 році був одним із найбільших факторів зростання, зазначених у той час.

Хоскінсон відповів на заяву Адама, сказавши, що Cardano не проводив ICO. Він зазначив,

«Відбувся airdrop на дистрибутив, а потім тисячі людей, які ніколи не зустрічалися один з одним, торгували Ada на біржах і використовували Cardano для своїх проектів.

Продаж ваучера іншого активу за межами Сполучених Штатів, ціна в ієнах, розрахунок у біткойнах, пояснення громадянам Японії японською мовою та без жодного учасника зі США не є ICO Ada.

Технічно Cardano дійсно провів ICO, використовуючи новий варіант. Як зазначено на офіційному веб-сайті Cardano, де обговорюється генезис ланцюга, ваучери ADA були продані японською корпорацією та її відділом продажів у Японії із загальним валовим обсягом продажів 108 844,5 BTC. Розподіл публічних продажів становить 25 927 070 538 ADA, з яких 2,4 мільярда було розподілено IOHK, розробнику Cardano.

Таким чином, поки Сполучені Штати не встановлює чітких вказівок і правил для криптоіндустрії, Чарльз Хоскінсон та інші продовжуватимуть критикувати SEC за її, здавалося б, упереджений підхід до криптоактивів.


Source link

Поділіться своєю любов'ю