Біткойн може злетіти майже на 300%, каже генеральний директор SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі – Ось хронологія

Засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі робить масштабний прогноз для біткойна (BTC) і Ethereum (ETH) цього циклу.

У новому інтерв’ю на YouTube-каналі Unchained Crypto Скарамуччі каже він вважає, що біткойн може злетіти майже на 300%, а Ethereum – майже на 240% від поточних значень.

«Я можу лише висловити свої припущення [for the market top] і тому я думаю, що ми досягнемо $10 000 до $12 000 на Ethereum. І я думаю, що ми кудись дійдемо [between] Від 170 000 до 250 000 доларів на біткойнах».

Він також прогнозує, що президент США Джо Байден переможе на виборах у листопаді колишнього президента Дональда Трампа, і після цього криптоактиви зростуть до нових історичних максимумів (ATH).

«Я думаю, ми побачимо історичні максимуми для біткойнів та інших активів у цій категорії під час другої адміністрації Байдена».

За словами Скарамуччі, одним із найбільших каталізаторів зростання біткойнів у цьому циклі може стати більш широке впровадження найпопулярнішого цифрового активу інституційними інвесторами.

«Для мене головне – це те, що хтось оголосить біткойн класом активів. Це буде консультант. Ці великі пенсійні фонди, щоб зберегти свої робочі місця, звертаються до зовнішніх консультантів і просять у них поради щодо розподілу активів, кому покласти гроші, куди покласти гроші, прямих інвестицій, хедж-фондів тощо, акцій та облігацій. .

І хтось оголосить біткойн класом активів, а потім запропонує, що біткойн має становити 1%, 2%, 3% портфеля інституційних тактичних активів. І коли це станеться, це відкриє величезний попит на біткойн.

Як відомо, штат Вісконсін оголосив минулого місяця, що у них є біткойни на суму близько 160 мільйонів доларів за ціною, за яку вони їх купили…

Штат Вісконсін каже: «Добре, тйого буде частиною портфеля активів для установ. І тому, якщо я не маю довгого біткойна, у мене є короткий біткойн, і якщо я маю короткий біткойн, і це високоефективний актив, мій загальний портфель може бути нижчим від моєї групи аналогів».

І тому я думаю, що це відбувається, і це призведе до прискорення впровадження та прискорення зростання ціни».

На момент написання статті біткойн торгується за 64 163 долари, дещо знизившись за останні 24 години. Тим часом Ethereum торгується за 3531 долар на момент написання статті, трохи підвищившись за останні 24 години.

?

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю