Біткойн на ранніх стадіях бичачого ринку, каже криптоаналітична фірма IntoTheBlock – але є заковика

Криптоаналітична компанія IntoTheBlock каже, що один ключовий показник вказує на біткойн (BTC) вступив у початкові етапи циклу бичачого ринку.

У новій публікації в блозі фірма каже що співвідношення ринкової вартості біткойна до реалізованої вартості (MVRV) поводиться подібно до попередніх переходів ринку від ведмедя до бика.

«Коли коефіцієнт MVRV падає нижче 100%, це свідчить про те, що біткойн коштує нижче, ніж середня ціна покупки його власників. Ведмежі ринки мали тенденцію до дна, коли MVRV падає до 70–80%, що представляє можливість для покупки. Крім того, щоразу, коли MVRV повертався вище 100% після падіння нижче, це вказувало на початок бичачого ринку.

Згідно з цим показником, бичачий ринок біткойна почався в січні цього року, і він міг би ще більше підвищитися, якщо він досягне рівня 300%+ у MVRV, який спостерігався наприкінці попередніх бичачих ринків. Загалом індикатори в ланцюжку, здається, свідчать про те, що біткойн знаходиться на ранніх стадіях бичачого ринку».

Джерело: IntoTheBlock/Medium

MVRV — це відношення ринкової капіталізації активу до його реалізованої капіталізації — вартості всіх біткойнів за ціною, за якою вони були куплені, а не за поточною ціною — і прагне охопити ринкові низи та вершини.

Однак IntoTheBlock попереджає, що існує ймовірність того, що попередні моделі ринку MVRV і BTC можуть не повторитися цього разу.

«Зрештою, хоча попередні моделі не обов’язково гарантують прибуток біткойна, вирівнювання позитивних каталізаторів попиту та пропозиції збільшує ймовірність повторного циклу біткойна».

На момент написання статті біткойн торгується за $33 841.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і будь-які втрати, які ви можете понести, несете відповідальність. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю