Біткойн охолоджується після того, як ралі сигналізує про закінчення крипто-зими

Картина ринку

Крипторинок продовжує встановлюватися на рівнях, які він пробив на початку минулого тижня. На початку дня в понеділок капіталізація криптовалютного ринку була на 7,7% вищою, ніж сім днів тому, в основному завдяки біткоіну. Жадібність домінує на криптовалютному ринку, згідно з індексом Crypto Fear and Greed Index, який у другій половині минулого тижня перевищив 70, що є найвищим показником з листопада 2021 року. Однак ціни залишаються значно нижчими за рівні того часу.

Біткойн виріс на понад 11% за сім днів, але з вівторка в основному торгувався в межах 34,8-35,8 тисяч доларів після досягнення максимумів у травні минулого року. Технічно минулий тиждень був позитивним сигналом, оскільки біткойну вдалося просунутися далі до 200-тижневої ковзної середньої, що виглядає як багатообіцяюче повернення після криптовалютної зими.

На денних таймфреймах сформувався «золотий хрест», який може ще більше підвищити бичачу впевненість, створивши короткостроковий потік покупців за цими популярними сигналами.

За даними CCData, загальні активи в управлінні (AUM) інвестиційних продуктів, заснованих на цифрових активах, зросли на 6,74% до 31,7 мільярда доларів США в жовтні, а AUM біткойн-фонду збільшився на 11,1% до 23,2 мільярда доларів. Інструменти на основі колишньої криптовалюти займають 73,3% ринку проти 70,5% місяцем раніше.

Фон новин

Іспанія оголосила про намір подвоїти швидкість впровадження закону про регулювання криптовалюти MiCA, щоб завершити його до кінця 2025 року.

Команда розробників Ethereum відклала випуск оновлення безпеки Dencun до наступного року. Це сталося через розбіжності, що виникли між розробниками клієнтів на рівні консенсусу та рівня виконання.

За даними Bloomberg, статки Чанпена Чжао, глави Binance, впали на 82% до 17,3 млрд доларів з піку в 96,6 млрд доларів у січні 2022 року.

Повідомлення про фішингові електронні листи з’явилися в Інтернеті серед користувачів апаратних гаманців криптовалюти Trezor. Користувачі припускають витік даних від виробника гаманців або британської компанії доставки Evri.

Offchain Labs, компанія, яка розробляє протокол L2 Arbitrum, відкрила доступ до програмного стеку Orbit для створення блокчейнів третього рівня в основній мережі.

Source link

Поділіться своєю любов'ю