Біткойн падає, оскільки уряд Німеччини вивантажує BTC на суму понад 900 мільйонів доларів

  • У понеділок Німеччина перевела 16 309 біткойнів зі своїх запасів на криптобіржі та маркет-мейкерам.

  • Ціна біткойна впала до 55 000 доларів, перш ніж відновитися.

Згідно з даними блокчейну, біткойн {{BTC}} впав у понеділок вдень у Європі, оскільки уряд Німеччини перевів активи на понад 900 мільйонів доларів зі своїх біткойн-холдингів.

Відповідно до платформи даних блокчейн Розвідка Аркхемабіткойн-гаманці, помічені як належні уряду Німеччини, перемістили приблизно 16 309 BTC кількома партіями на зовнішні адреси, включно з криптобіржами Bitstamp, Kraken і Coinbase і маркет-мейкерами Flow Traders і Cumberland DRW.

Блокчейн-дані державних BTC-холдингів (Arkham Intelligence)

Блокчейн-дані державних BTC-холдингів (Arkham Intelligence)

Ціна біткойна впала на 3% до 55 000 доларів незабаром після останньої групи блокчейн-транзакцій на загальну суму 8 700 BTC. Пізніше він підскочив до трохи вище $56 000, все ще впавши на 1,2% за останні 24 години.

Цінова дія відбулася після падіння минулого тижня до найнижчої ціни з лютого. Ринкові спостерігачі вказували на величезний надлишок пропозиції, який з’явився на ринку протягом відносно спокійного літнього сезону з низьким обсягом продажів, коли уряди Німеччини та США, очевидно, продавали конфісковані активи саме тоді, коли недіюча криптовалютна біржа Mt.Gox починає виплачувати виплати.

Завдяки останнім переказам уряд Німеччини пройшов більш ніж половину свого розпродажу акцій тепер зменшено до Згідно з даними Arkham, 23 788 BTC на суму 1,3 мільярда доларів США з 50 000 BTC з початку вивантаження токенів минулого місяця.

ОНОВЛЕННЯ (8 липня, 16:10 UTC): Заголовок оновлень, історія із сукупними показниками BTC, переданих з урядових адрес Німеччини, з посиланням на Arkham.

Source link

Поділіться своєю любов'ю