За словами криптоаналітика, біткойн, ймовірно, перебуває у фазі ведмежої пастки перед вибуховим рухом у бік зростання

Відомий криптоаналітик TechDev каже, що Bitcoin (BTC), ймовірно, знаходиться в центрі ведмежої пастки, щоб струснути слабкі руки перед великим зростанням ціни.

Аналітик під псевдонімом ділиться зі своїми 464 000 підписниками на платформі соціальних мереж X діаграмою біткойн, яка свідчить про те, що BTC відображає цінову дію 2017 року до параболи після приблизно 1200 днів накопичення.

Графік TechDev також містить показник чистих нереалізованих прибутків і збитків (NUPL), який вимірює загальні настрої учасників ринку шляхом відстеження нереалізованих прибутків і збитків усіх монет в обігу.

Базуючись на своєму графіку, аналітик бачить, що NUPL біткойна проходить чотири різні стадії в бичачому циклі: надія, оптимізм, віра та ейфорія. Аналітик припускає, що біткойн перебуває на стадії віри, де відбуваються найбільші підйоми.

«Біткойн».

Джерело: TechDev/X

TechDev ділиться іншою діаграмою, яка показує, на його думку, 16 різних етапів ринкового циклу біткойнів.

Він вважає, що BTC зараз перебуває у фазі «ведмежої пастки», де «корекція, викликана занепокоєнням щодо завищеної оцінки та передчасними побоюваннями, що цикл закінчився», призводить до зниження цін, безпосередньо перед масовим розширенням у зону ейфорії.

Зображення
Джерело: TechDev/X

TechDev також розглядає два індикатори, які, за його словами, мають хороший досвід визначення початку та кінця попередніх вершин падіння біткойнів: індекс відносної сили (RSI) та індекс грошового потоку Чайкена (CMF). RSI є індикатором імпульсу, тоді як CMF є середньозваженим за обсягом накопичення та розподілу за певний період.

Каже TechDev,

«RSI викликає вершини. CMF називає здуття».

Зображення
Джерело: TechDev/X

Дивлячись на графік трейдера, він, здається, припускає, що RSI ще не досяг низхідної лінії опору, яка сигналізувала про кінець бичачих ринків у попередніх циклах. Тим часом CMF щойно прорвався вище рівня опору, який раніше сигналізував про початок великого зростання біткойнів.

На момент написання статті біткойн торгується за $55 282.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Відмова від відповідальності: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю